[Zapowiedź] Słuchawki Plantronics RIG 500 – komfort dla graczy

Testy zestawów słuchawkowych są szczególnie przyjemnym rodzajem pracy dziennikarskiej. A co może być jeszcze przyjemniejsze od testowania słuchawek? Granie i testowanie w tym samym czasie, oczywiście.


Słuchawki RIG 500 to reprezentant najnowszej linii Plantronics RIG, przeznaczonej specjalnie dla graczy. Ich najciekawszą cechą, oprócz jakości wykonania typowej dla Plantronics, jest możliwość samodzielnego złożenia słuchawek, tak jak nam pasuje. Za długie ramiona? Zbyt ciasne nauszniki? Plantronics rozwiązał te wszystkie problemy w zestawie RIG 500. Obecnie prowadzimy już testy wyżej wymienionych słuchawek i jesteśmy pod wrażeniem.

Zestaw się składa bardzo prosto, nauszniki są wygodne, a jakość dźwięku jest typowa dla firmy-matki produkującej RIG500, czyli doskonała. Tym razem produkt jest przeznaczony przede wszystkim dla graczy, co od początku możemy zobaczyć, chociażby biorąc pod uwagę design – widać, że słuchawki mają być trwałe i wygodne. Do zestawu jest dołączony mikrofon, niezbędny każdemu graczowi do prowadzenia rozmów online.

http://www.youtube.com/watch?v=XUgn-uFugrM

Plantronics nigdy do tej pory nie zawiódł mnie, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Podobnie jest teraz, chociaż oczywistym jest, że sprzęt dla graczy nie będzie tak wysublimowany pod względem jakości dzwięku jak topowe linie Plantronics, to słuchawki bardzo ładnie brzmią – mają naturalne basy i przyzwoicie odzwierciedlają wyższe oraz średnie pasma dźwięku.

Nieco rozczarowuje fakt, że słuchawki mają mikrofon i kable jack przytwierdzone na stałe – przy tak rozbudowanej możliwości customizacji sprzętu chciałoby się móc odpiąć mikrofon i wyjść ze słuchawkami na ulicę. To samo tyczy się kabla, który jest niestety nieco za krótki i nie pozwala na pełną swobodę ruchów, gdy siedzimy dalej niż 70 cm od monitora.

 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...