You are here
Zdjęcia budżetowego iPhone’a mobile 

Zdjęcia budżetowego iPhone’a


Już od wielu miesięcy po sieci krążą pogłoski o planowanym pojawieniu się „tańszego” smartfona z logiem nadgryzionego jabłka. W sobotę internet obiegły zdjęcia, które prawdopodobnie przedstawiają kolorowe obudowy nowego iPhone’a. Tak przynajmniej twierdzi bloger 7mob, szczycący się powiązaniami z pracownikami chińskich fabryk.

ori 51cf87e9f3d0d

Sam pomysł wydaje się dobry, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę występowanie konkurencyjnych systemów na budżetowych słuchawkach. Ludzie chcą mieć wybór, a rozszerzenie portfolio Apple o produkty dla mniej zamożnych klientów z pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem.  Oby tylko nie ucierpiała na tym „elitarność” produktów firmy z Cupertino.

ori 51cf87e94f7e9

W licznych przeciekach potwierdzających się wzajemnie, możemy wyczytać jakoby tańszy iPhone miał wyróżniać się kilkoma cechami:

  • Obudowa z tworzywa sztucznego (plastik),
  • Oferowany w kilku wersjach kolorystycznych,
  • Słabsze podzespoły.

Sam wygląd urządzenia nie powinien ulec większej zmianie. Zastanawiająca pozostaje kwestia systemu pod kontrolą którego będzie pracować smartfon. Jeśli będzie to nieokrojony z funkcji iOS 7, wyniki sprzedaży mogą okazać się naprawdę wysokie.

ori 51cf87e914695

Niestety jak to bywa z plotkami w tym świecie, mogą prezentować nie do końca sprawdzone informacje. Obudowa, która zostanie zastosowana w końcowym produkcie, może się znacząco różnić.

Źródło: http://bbs.weiphone.com

Related posts

Leave a Comment