You are here
Zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3 pokazuje ogromny ekran artykuły News 

Zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3 pokazuje ogromny ekran

We wrześniu zeszłego roku, chiński producent powiadomił, że do jego portfolio trafia właśnie kolejny telefon. Tym razem dostaliśmy sprzęt pokaźnych rozmiarów, który dość mocno odbiegał od tego, do czego przyzwyczaiło nas Xiaomi. I wygląda na to, że kolejna jego odsłona także przyniesie kilka niespodzianek, bo zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3 zdradza dużo szczegółów.

Xiaomi mi max

Ostatnio można zaobserwować kolejny trend wśród producentów telefonów komórkowych. I nie, nie chodzi tutaj o notch (choć to też często się przewija), ale o jak największy stosunek wyświetlacza do ramek urządzenia. Posunięto się nawet do tego, że z przednich paneli znikają kamery do selfie. Tak zrobiło w swoich produktach już kilka firm. Mamy przecież Oppo Find X, Vivo NEX, a i nawet Nubia, choć to dopiero projekt i nie wiadomo ile w nim prawdy. Teraz do tego zacnego grona może dołączyć Xiaomi ze swoim nowym phabletem.

Zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3

Zeszłoroczna odsłona serii Mi Mix przyniosła użytkownikom urządzenie, gdzie przekątna ekranu miała 6 cali. To całkiem sporo, szczególnie, że sam telefon miał jeszcze dodatkowo ramkę na dole wyświetlacza. Pod maską także nie było na co narzekać, bo telefon wyposażony był w Qualcomm Snapdragon 835 i i 6 GB pamięci RAM. Xiaomi Mi Mix 2 można było kupić zaraz po premierze za około 2000 złotych.

Tym razem wiele wskazuje na to, że Xiaomi postanowiło zrobić duży krok naprzód. Wprawdzie to dalej nie potwierdzone informacje, ale ponoć pod maską urządzenia znajdzie się Qualcomm Snapdragon 845 i 8 GB RAM, co ustawiałoby Mi Mix 3 jako kolejnego flagowca w portfolio producenta. Dodajmy do tego spodziewane 256 GB miejsca na dane i mamy naprawdę solidną specyfikację. O wiele więcej jednak zdradza zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3, które przedostało się do sieci. I trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie.

Zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3

Bezramkowiec Xiaomi

Często słyszymy o bezramkowcach, ale na zdjęciu, które teoretycznie ma pokazywać Mi Mix 3, chyba faktycznie w końcu doczekamy się takowego od Xiaomi. Oczywiście ramki dalej są obecne i widoczne, ale ich stosunek względem wyświetlacza, robi duże wrażenie. Widać jedynie naprawdę niewielkie obramowanie, a całą resztę zajmuje sam ekran. Trudno nawet dostrzec, czy i gdzie znajduje się przednia kamera. Przypomnijmy, że w wersji Mi Mix 2S, ta znajdowała się w prawym dolnym rogu urządzenia i schowana była w ramce. W przypadku Mi Mix 3 wydaje się, że jej tam nie ma.

Może to oznaczać, że producent skorzysta z rozwiązań, które wprowadziło już Oppo czy Vivo i zastosuje wysuwany moduł aparatu lub zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3 jest… fałszywe. Oczywiście tą drugą ewentualność także bierzemy pod uwagę, choć byłoby szkoda, gdyby tak w rzeczywistości było. W końcu Xiaomi potrafi czasem zaskoczyć i stworzyć coś, co nie będzie porównywane do Apple (jak to miało miejsce w przypadku ostatnich flagowców z serii Mi).

I choć do premiery oraz w ogóle ogłoszenia, kiedy tej możemy się spodziewać, minie pewnie jeszcze trochę czasu, czekamy jak na szpilkach. Wiadomo przecież, że „Xiaomi lepsze” i tym razem faktycznie tak może się stać. Póki co staramy się zachować chłodny optymizm.

Najnowsze smartfony oraz akcesoria znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: PhoneArena / MySmartPrice

Related posts

2 thoughts on “Zdjęcie Xiaomi Mi Mix 3 pokazuje ogromny ekran

  1. Dżejk

    Na stażu rozumiem od wczoraj? Autorze, Mi Max 3 i Mi Mix 3 to różne telefony. Na zdjęciu jest rzekomy Mi Mix 3, nie Mi Max 3. Tekst to w ogóle jakaś komedia pomyłek.

    1. Bartosz

      Racja w 100% po Twojej stronie! Kajam się, poprawione!

Leave a Comment