ZeCircle Slide

ZeCircle – smartwatch z cyrkoniami Swarovskiego od MyKronoz

Inteligentne zegarki podbijają serca konsumentów już od dłuższego czasu. Producenci prześcigają się w dodawaniu, coraz to nowych funkcjonalności do swoich urządzeń zapominając, że smartwatch powinien również przyciągać do siebie wyglądem. Nad tym problemem pochyliła się firma „MyKronoz” wypuszczając na rynek elegancką wersję „ZeCircle” z cyrkoniami od „Swarovskiego”.

ZeCircle Slide

Inteligentne zegarki nie muszą być wyłącznie funkcjonalne, ale także powinny uzupełniać nasz ubiór. Gumowe paski dołączane do smartwatchy niekoniecznie nadają się do stroju biznesowego, dlatego coraz więcej producentów decyduje się na tworzenie eleganckich wersji swoich gadżetów. Jednym z nich jest szwajcarski „MyKronoz”, który zaprezentował model dedykowany klasie biznesowej.

Wersja „ZeCircle Swarovski” na półki sklepowe trafi w trzech odsłonach kolorystycznych: czarnej, białej i niebieskiej. Wszystkie prócz wspomnianych cyrkonii wyposażone zostaną w paski z prawdziwej skóry oraz wykończenie ze stali nierdzewnej. Należy zwrócić uwagę, iż poza zmienionym designem jest wciąż tym samym urządzeniem cechującym się ultra cienką obudową (10 mm) oraz niedużą wagą (30 gramów). Wnętrze obudowy skrywa w sobie Bluetooth 4.0, 3-osiowy akcelerometr, alarm wibracyjny oraz akumulator o pojemności 55 mAh zapewniający do 5 dni aktywnego korzystania z zegarka. Smartwatch posiada również magnetyczną stację dokującą do ładowania gadżetu oraz wodoszczelną obudowę o normie ochrony IP67.

ZeCircle screen

Smartwatch „MyKronoz ZeCircle Swarovski” na polskim rynku zadebiutuje w marcu tego roku, a jego sugerowana cena ustalona została na kwotę 420 zł.

Źródło: MyKronoz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...