You are here
Zmiany w Play: Marcin Grusza utrzyma stanowisko, lecz straci swobodę artykuły News 

Zmiany w Play: Marcin Grusza utrzyma stanowisko, lecz straci swobodę

Marcin Gruszka, dotychczasowy dyrektor ds. Public Relations w Play musi ustąpić miejsca nowej szefowej działu. Małgorzata Zakrzewska przejmie stery nad Departamentem Komunikacji, czyli nowym działem PR Play.

Marcin Gruszka
fot. Play

Mała wielka zmiana — tak najłatwiej podsumować zmiany, które zachodzą w pionie PR sieci Play. Najwyraźniej „śmieszkowanie” Pana Marcina Gruszki okazało się nie do końca skuteczne, gdyż musi ustąpić on miejsca swojej korporacyjnej koleżance, która obejmie stanowisko dyrektora. Dotychczasowy rzecznik będzie jednak częścią zespołu, jednak skończą się czasy jego swobody.

Marcin Grusza stanie u boku Małgorzaty Zakrzewskiej

Rzecznik Play, będący rozpoznawalną postacią straci nieco na swobodzie swoich działań. Marcin Gruszka będzie bowiem raportował swoje działania do nowej szefowej działu komunikacji, która może przyjąć nieco chłodniejsze i ostrożniejsze podejście. Wpadki takie jak 5G Ready z pewnością się do tego przyczyniły.

Małgorzata Zakrzewska nie jest jednak człowiekiem znikąd. To 13-letni pracownik sieci Play, który przez cały czas swojej kariery zajmowała się szeroko pojętym PR-em. Pozostaje nam czekać na informację o nowych sposobach działań Play.

Źródło: Wirtualnemedia

Related posts

Leave a Comment