Znani YouTuberzy

Znani YouTuberzy zdradzają, jakich smartfonów używają na co dzień

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jakich konkretnie smartfonów używają znani YouTuberzy zajmujący się nowymi technologiami? Jestem pewny, że lwia część naszych czytelników poszukiwała wspomnianej informacji. Dziś, dzięki Lewisowi Hilsentegerowi z kanału Unbox Therapy możemy się tego dowiedzieć. Realizacja tego projektu nie byłaby możliwa w okolicznościach innych niż targi branżowe.

Znani YouTuberzy

Targi CES 2018 są już co prawda za nami, ale małe wydarzenie, które udało się zorganizować Lewisowi podczas ich trwania, może zostać zapamiętane nieco dłużej. Okazuje się, że rzeczony jegomość zebrał najpopularniejszych YouTuberów w jednym pomieszczeniu w celu zadania im jednego konkretnego pytania. Jak się zapewne domyślacie, twórca Unbox Therapy pragnął dowiedzieć się, jakiego smartfona używają aktualnie zebrani goście. Wyniki dla jednych będą zaskoczenie, dla innych potwierdzeniem teorii, że “wielcy” stawiają na sprawdzone i stabilne rozwiązania.

Znani YouTuberzy wybierają iPhone’y X oraz Pixele 2 XL

Mam nadzieję, że nie zepsułem wam zabawy, zdradzając niemal na starcie, jakie urządzenia znajdują się w kieszeniach YouTuberów. Niemniej, to właśnie najnowszy iPhone X oraz równie potężny referencyjny smartfon Google Pixel 2 XL były najczęściej wymienianym przez gości sprzętem. Dlaczego tak się dzieje? Wygląda na to, żę osoby, które aktywnie testują kilkadziesiąt urządzeń rocznie, zmęczone są ciągłymi ficzerami i stawiają na stabilne środowisko, które idealnie wpisuje się w potrzeby danej osoby.

Z wypowiedzi, jakimi uraczyli nas znani YouTuberzy, dowiadujemy się również tego, że istotny dla decyzji o wyborze danego smartfona jest cały ekosystem usług. O ile w przypadku Google’a nie zamykamy się w pełni na rozwiązania konkurencji, o tyle stawiając na smartfony Apple — jesteśmy zdani głównie na ekosystem sadowników okraszony dodatkami od giganta z Mountain View. Zastanawiające jest jednak to, dlaczego znani YouTuberzy nie wybierali flagowych urządzeń Samsunga, LG, Huawei czy Xiaomi? Czyżby sztandarowce okazały się niewystarczające dla osób, dla których obcowanie z nowinkami jest chlebem powszednim? Sprawa jest nieco zaskakująca, przynajmniej dla osób, które z gorączkowym zainteresowaniem obserwują coraz nowsze premiery.

CES 2018 okazją do spotkań branżowych

Targi technologiczne stanowią doskonałą okazję do spotkań dziennikarzy, blogerów oraz YouTuberów, którzy mogą wymienić się doświadczeniami oraz uwagami dotyczącymi rynku, urządzeń, a nawet pracy. Właśnie podczas targów, a konkretnie Consumer Electronics Show w Las Vegas udało się zorganizować rozmowę najistotniejszych w branży technologicznej YouTuberów — MKBHD, UrAvgConsumer, Austin Evans, Linus Tech Tips, Dom Esposito, Mrwhosetheboss and Unbox Therapy.

Znani YouTuberzy, których nazwy kanałów wymieniłem wyżej, pochwalili się użytkowanymi przez siebie urządzeniami mobilnymi, wśród których, jak już wspomniałem, królowały iPhone’y X oraz najnowsze Pixele. Dajcie znać w komentarzach, jakich urządzeń wy używacie na co dzień?

Źródło: YouTube (Unbox Therapy)

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...