zet750x300

ZTE Grand S II, czyli mody na Phablety ciąg dalszy

Na tegorocznych targach MWC w Barcelonie ZTE zaprezentowało nowe urządzenie.  Model Grand S II prezentuje się potężnie – nie tylko w kwestii przekątnej ekranu. Wielu zapewne będzie zaskoczonych naprawdę mocną specyfikacją techniczną phabletu chińskiego producenta.

zet750x300

Urządzenie zostało wyposażone w ekran IPS, o przekątnej 5.5-cala, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Za wydajność  Androida w wersji 4.3 opowiada potężny układ Qualcomm Snapdragon 800, taktowany zegarem 2.3 GHz, zaś moduły łączności takie jak: 3G, HASP+, LTE oraz WiFi pozwolą na sprawną komunikację z phabletem.

ZTE zaskakuje również aparatem. Producent umieścił w opisywanym modelu matrycę o rozdzielczości 13 Mpix oraz przednia 2 Mpix kamerkę do wideo rozmów.  Dane możemy zapisywać oraz przechowywać na 16 GB wbudowanej pamięci flash oraz na dodatkowej karcie microSD.

Plastik i aluminium – takie połączenie materiałów obudowy cieszy się sporą popularnością, głównie za sprawa odporności na skutki upadków. Dlatego też ZTE należy się pochwala za odpowiedni dobór tegoż komponentu urządzenia.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Otóż nowy phablet Chińczyków posiada zaawansowane funkcje głosowe, dzięki którym między innymi będziemy mogli, wykonać zdjęcie, odblokować urządzenie, a nawet nawiązać połączenie.

ZTE Grand S II trafi na półki sklepowe pod koniec pierwszego kwartału 2014 roku. Jego dostępność ograniczy się do Europy oraz Chin.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...