ZTE Sprzedaż Slide

ZTE piątą siłą w Europie

Najnowszy raport sprzedażowy opracowany przez specjalistów z „Counterpoint Technology Market Research” ujawnia, iż chińska marka osiągnęła całkiem niezłą pozycję na europejskim rynku i aktualnie jest piątą siłą „Starego Kontynentu”. Swojego wzruszenia na wieść o wynikach zestawienia nie krył Jacky Zhan, szef „EMEA” i „APAC” w „ZTE Mobile Devices”.

ZTE Sprzedaż Slide

„ZTE” to obecnie jeden z największych, chińskich producentów urządzeń mobilnych. W 2015 roku koncernowi udało się sprzedać łącznie ponad 56 milionów smartfonów, co świadczy o tym, iż sprzęt Chińczyków jest coraz chętniej wybierany przez klientów na całym świecie. Za dowód niech posłuży fakt, iż tylko na „Starym Kontynencie” ich popularność wzrosła o 400 procent, względem poprzedniego roku. Trend wzrostowy dalej się utrzymuje, o czym mówią nam wyniki raportów sprzedażowych.

Specjaliści z „Counterpoint Technology Market Research” postanowili zbadać wyniki sprzedażowe około 90% wszystkich, działających globalnie, marek. Raport ujawnił, że chińskie „ZTE” zajęło 5. miejsce w Europie pod względem liczby sprzedanych smartfonów, w pierwszym kwartale 2016 roku

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszym osiągnięciem w Europie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że istnieje tak wiele innych smartfonów na rynku, które starają się zyskać popularność właśnie w tym miejscu. Ponieważ dalej tworzymy rozwiązania oparte na przystępnej cenie, sprawia to, iż łatwiej jesteśmy w stanie zachęcić konsumentów do zakupu i wypróbowania naszych rozwiązań. Jesteśmy wdzięczni za całe wsparcie od zadowolonych użytkowników i od teraz celujemy w pułap, który pozwoli nam wspinać się jeszcze wyżej w całym rankingu. – powiedział Jacky Zhan, CEO na Europę, Środkowy Wschód, Afrykę i Azję Pacyficzną w „ZTE Mobile Devices”.

http://www.youtube.com/watch?v=zprnNsRunlI

Firma sprzedała około 30 milionów smartfonów w 50 krajach na całym świecie do końca ubiegłego roku. „ZTE” zapewniło przy okazji, iż umacnia swoją pozycję na wszystkich kluczowych rynkach europejskich. Najwięcej urządzeń wspomnianej marki nabyto w Hiszpanii – zaraz za nią uplasowały się Niemcy. Tendencję wzrostową zanotowano także we Francji oraz Wielkiej Brytanii. Nie bez znaczenia było tutaj dołączenie do oferty produktowej urządzeń z serii „Blade” czy „Axon”, a zaprezentowane w tym roku nowości tylko zwiększyły apetyt chińskiego producenta na osiągnięcie znacznie wyższej pozycji na globalnym rynku.

Pozostaje nam pogratulować „ZTE” oraz życzyć dalszych sukcesów.

Źródło: Androidheadlines.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...