You are here
Zwiastun Half Life Alyx – jest VR, a nie ma Half Life 3 Gry pc 

Zwiastun Half Life Alyx – jest VR, a nie ma Half Life 3

Nigdy nie jest tak, żeby było idealnie, ale akurat w tym przypadku, jest całkiem nieźle. Tak przynajmniej można wywnioskować po tym, jak prezentuje się zwiastun Half Life Alyx, bo choć nie dostaliśmy kultowej, trzeciej części gry, to jest jednak na co czekać. Pod warunkiem, że ma się w domu gogle do wirtualnej rzeczywistości, bo inaczej w Alyx sobie nie pogramy.

Zwiastun Half Life Alyx
Fot. Valve / Half Life Alyx

Jakiś czas temu, gogle do wirtualnej rzeczywistości miały być czymś przełomowym. Produktem, który zmieni to, jak postrzegana jest elektroniczna rozgrywka. Jak się jednak okazało, szał na sprzęt powoli mijał, a dziś mało kto z tego rozwiązania korzysta. To jednak może się zmienić dzięki temu, co zaprezentowało dziś Valve. Jeżeli wątpicie w to, że jeden tytuł może to zrobić, to obecnie gogle Valve Index VR to najczęściej kupowany produkt przez Steam i kosztuje 4699 złotych.

Zwiastun Half Life Alyx

Zwiastun Half Life Alyx pokazuje dokładnie to, czego się spodziwaliśmy pisząc dla was o samym ogłoszeniu wydarzenia przez Valve. Tytuł będzie skierowany do posiadaczy gogli do wirtualnej rzeczywistości, a gracze wcielą się w nim w Alyx Vanve, która jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie produkcji, jest ostatnią nadzieją ludzkości na przeżycie. Sama akcje będzie rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej, a drugiej części Half Life. W walce z najeźdźcami towarzyszył będzie Alyx jej ojciec, ale to kobietą przyjdzie graczom stoczyć nierówną walkę.

Kiedy premiera Half Life Alyx?

Na zapowiedzi wszystko wygląda pięknie, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że zwiastun Half Life Alyx to dalej… zwiastun. Nie jeden raz przekonaliśmy się o tym, że finalny produkt trochę odbiegał od tego, co prezentowano kilka miesięcy przed premierą. Trzeba wziąć tutaj jeszcze pod uwagę to, że Alyx doświadczało się będzie inaczej, bo nie na ekranie monitora, a w goglach, co też daje zupełnie inne odczucia odnośnie samej oprawy graficznej. Premiera Half Life Alyx przewidziana jest na marzec przyszłego roku, a na Steam w przedsprzedaży kupimy tytuł teraz za około 194 złote. Cena normalna to 214,99 złotych.

Nowe gry oraz komputery, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Valve / Steam / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment