Asus Zenfone 6 i najbrzydszy notch, jaki widziałem

Do sieci wyciekł film prezentujący nadchodzący smartfon tajwańskiego producenta. Dzięki materiałowi poznaliśmy kilka szczegółów konstrukcyjnych modelu Asus Zenfone 6, z których najciekawszy wydaje się ten dotyczący notacha. Bardzo nietypowego notcha.

Asus Zenfone 6

Notch jest elementem kontrowersyjnym. Niektórzy pokochali charakterystyczne wcięcie w ekranie, inni je znienawidzili. Mnie jest ono szczerze obojętne, ale tylko jeśli wygląda symetrycznie. Propozycja Asusa to w moim odczuciu najgorsze, co można wycisnąć z notcha. Zobaczcie sami.

Asus Zenfone 6 i mało urodziwy notch

Zdaję sobie sprawę, z tego, że producenci elektroniki chcą eksperymentować z wyglądem urządzeń, jednak pewnych rzeczy nie powinno się robić. Jedną z tych rzeczy jest umieszczanie notcha w nietypowej, rzekłbym dziwnej formie w bocznej części ekranu. Wygląda to niezbyt estetycznie.

Możliwe jednak, że urządzenie będzie na tyle interesujące, że wspomniany zabieg zaburzający stylistykę, przejdzie bez echa. Niestety, na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących Asus Zenfone 6. Wiemy tylko, że zostanie on zbudowany z dwóch tafli szkła, które rozdzieli aluminiowa ramka.

Źródło: The Verge, HDBlog.it

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...