Allegro Smart

Zmiany Allegro Smart idealne na okres świąteczny

Allegro Smart to jeden z ciekawszych pomysłów włodarzy serwisu. Za stałą opłatą użytkownik mógł korzystać z darmowych przesyłek, darmowego zwrotu oraz dostępu do specjalnych opcji. Sęk w tym, że należało opłacić usługę na rok z góry. Nie każdy chciał wydawać od ręki 49 złotych. Nie bez wcześniejszego przetestowania Smart. Pomysłodawcy postanowili więc nieco zmodyfikować ofertę.

Allegro Smart

Coraz chętniej kupujemy w sieci. To wygodne, często tańsze i pozwalające oszczędzać czas rozwiązanie. Sklepy internetowe oraz sieciowe platformy zakupowe dostrzegają trend i starają się wychodzić naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów. Jednym z owoców działań jest usługa Allegro Smart, dzięki której klienci po uiszczeniu opłaty 49 złotych za rok mogą korzystać z darmowych przesyłek oraz darmowych zwrotów. Problem w tym, że istnieją tutaj pewne limity. Uściślając — istniały.

Allegro Smart na miesiąc i to bez limitów

Kwota niecałych 50 złotych za rok całkiem sensownej usługi to w mojej opinii świetna oferta. Nie będzie ona jednak opłacalna dla wszystkich. Jeśli korzystacie z Allegro tylko w konkretnych okresach-miesiącach, usługa może wydać się wam nieatrakcyjna. Szczególnie, że Allegro Smart pozwalało wyłącznie na jedną przesyłkę dziennie. Teraz ma się to zmienić.

Limity dotyczące liczby przesyłek zostają zniesione, ale to nie koniec zmian. Użytkownicy otrzymają możliwość miesięcznego pakietu Smart, którego cena to jedyne 8,99 złotych. W sam raz na okres świąteczny, w którym kupujemy większą liczbę prezentów.

Niestety, w dalszym ciąg darmowa wysyłka możliwa jest jedynie za pośrednictwem paczkomatów. Standardowe usługi kurierskie nie wchodzą tutaj w grę. Szkoda, ale może kiedyś ulegnie to zmianie.

Źródło: Allegro

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...