Biały Nexus był i się szybko zmył

Google wspólnie z LG stworzyło Nexusa 4, który był nie lada gratką dla fanów czystego Androida. Cieszył się tak dużym powodzeniem, że ze sklepu Google został wyprzedany w zaledwie 30 minut. Ci, którzy nie zdążyli, musieli czekać aż kilka tygodni. Prawdziwi fani urządzenia musieli przeżyć traumę.
ku-xlarge
Po takim sukcesie było wiadome, że na rynek trafi także biały Nexus 4. Następna rzesza fanów smartfona czekała na jego debiut w sklepie Google. A było na co czekać, bo nie dość, że mniej pospolita odmiana, to jeszcze wyposażona w 16GB pamięci Flash. Przykre jest to, że smartfon trafił do Google Play trzy dni temu, a magazyny już stoją puste.

Mieszkając w Polsce wciąż nie mamy dostępu do zamawiana sprzętu przez Google Play, więc jeśli chcecie zakupić Nexusa od Google musicie prosić kogoś z zagranicy. Niemniej jednak jeśli polowaliście na białą wersje urządzenia, to będziecie musieli sobie trochę poczekać, albo kupić smartfona w kolorze czarnym, bo tylko taka jest dostępna w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...