Czy tak będzie wyglądała specyfikacja iPhone 6? To więcej niż prawdopodobne…

Znany z przecieków, które znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości, Sonny Dickson opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego iPhona 6. Czy i tym razem udało mu się „wywróżyć” przyszłość?

Iphon5s750x300

Według Sonnego nowy smartfon od Apple będzie niezwykle smukłym urządzeniem, którego grubość to zaledwie 5.5 mm. Znajdziemy w nim również wyświetlacz „ultra-retina”, cechujący się zagęszczeniem pikseli na poziomie 389 ppi (5s posiada jedynie 326 ppi). Sama przekątną ekranu jest jeszcze tajemnicą, lecz podejrzewamy, że tym razem Apple zdecyduje się na znacznie większy rozmiar. Konkurencja nie śpi, a użytkownicy wyraźnie domagają się wyświetlaczy, których przestrzeń robocza zostanie powiększona.

Za wydajność odpowiadać będzie układ A8, z zegarem taktowanym częstotliwością 2.6 Ghz.  Niestety nie wiadomo nic o pamięci RAM oraz reszcie konfiguracji. Mimo to, biorąc pod uwagę nieoficjalne informacje zaprezentowane przez Sonnego Dicksona, przyszły iPhone zapowiada się nad wyraz ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...