Dom Aukcyjny w Diablo 3, kończy swoją działalność

Z dniem dzisiejszym swoją żywot zakończy „Dom Aukcyjny” w Diablo 3. Wirtualni handlarze zapewne zatęsknią za tą funkcjonalnością, za to taka decyzja Blizzarda powinna zachęcić nieco graczy do zabijania potworów w celu zdobywania coraz lepszych przedmiotów. Jak będzie przebiegał proces likwidacji AH (Auction House) dowiecie się poniżej.

Choć nadal dostępna dla graczy jest sama ikonka „Domu”, to nie mogą oni licytować, wykupywać przedmiotów ani wystawiać nowych na sprzedaż. Tyczy się to zarówno transakcji dokonywanych za złoto w grze, jak i prawdziwą walutę. Osoby, które wystawiły jakieś rzeczy na sprzedaż lub brały udział w licytacji, mogą odbierać swoje przedmioty lub złoto do 24 czerwca. Wszystkie już rozpoczęte aukcje zostaną zakończone, a przedmioty trafią do osób, które zalicytowały najwyżej lub zostaną zwrócone właścicielom. Jeśli itemy, które licytowali gracze nie zostaną odebrane do 24 czerwca, wówczas przepadną na wieki.

W przypadku transakcji dokonywanych za pośrednictwem Battle.net Balance lub PayPal zakończą się normalnie, z uwzględnieniem obowiązujących opłat.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...