Czy to iPhone 9? Wycieka zdjęcie nowego telefonu Apple

Już jutro, czyli 12 września, wszyscy zobaczymy, co takiego przygotowało dla nas Apple. Fani na całym świecie zacierają już ręce, a tymczasem dzień przed premierą do sieci przedostało się zdjęcie, które może zdradzać, jak będzie wyglądał nowy smartfon. Czy to iPhone 9 ?

Czy to iPhone 9?

Nie wiadomo jeszcze, jaką nazwę dostanie nowy smartfone od Apple. W tym wypadku mówimy o wersji, której przekątna ekranu ma mieć 6,1 cala. O tym, co jutro będzie można zobaczyć na keynote Apple, pisaliśmy dla was tutaj.

Czy to iPhone 9?

Zdjęcie, które przedostało się do sieci, nie jest ani opisane, ani w jakikolwiek sposób nie można go traktować jako pewnik. Niemniej pokrywa się z tym, co widzieliśmy już wcześniej. Wielkość pojedynczego oczka aparatu na plecakach sprawia, że faktycznie można podejrzewać, że tak będzie wyglądał „budżetowy” smartfon. Nie mamy oczywiście stu procentowej pewności, czy to iPhone 9, ale są na to całkiem spore szanse.

Czy to iPhone 9?

Nie wiadomo także, czy Apple przyjmie takie nazewnictwo. W końcu przy okazji ostatniej premiery, iPhone X także był niespodzianką, jeżeli chodzi o naming. Niewiele wiadomo też o samym telefonie, bo oprócz spodziewanego wyświetlacza, którego przekątna będzie miała 6,1 cala, a on sam zostanie wykonany w technologii LCD, nic więcej nie wiadomo. Prawdopodobnie urządzenie pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych – białej, czerwonej oraz czarnej. Na zdjęciu prezentuje się ta ostatnia.

Jutro przekonamy się, czy to iPhone 9 czy może jednak zostaliśmy oszukani.

Nowe smartfony od różnych producentów, znajdziecie pod tym adresem internetowym.

Źródło: GSM Arena / Hi-Tech

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...