Apple

Apple pokaże jutro coś więcej niż iPhone’y

Już jutro wystartuje konferencja Apple, którą, rzecz jasna, będziemy dla was relacjonować. Gwiazdami wieczoru będą nowe iPhone’y, które mają zadebiutować w aż trzech wariantach. Nie oznacza to jednak, że sadownicy nie przygotowali nic poza smartfonami. Wszystko wskazuje na to, że portfolio produktowe firmy rozszerzy się o kilka równie interesujących urządzeń.

Apple

Podsumowując przewidywania analityka Ming-Chi Kuo oraz dane zebrane z serwisów, na łamach których ukazały się wiarygodne przecieki, sądzę, że jutrzejsza konferencja będzie skupiona nie tylko na smartfonach. Czego możemy się więc spodziewać?

Co pokaże Apple?

Oczywistą oczywistością jest to, że sadownicy wprowadza do oferty trzy nowe smartfony. Pierwszy to kontynuacja rocznicowego iPhone’a X, drugi będzie jego większą wersją, ale najwięcej tajemnic skrywa opcja nazywana prześmiewczo budżetową. 6,1-calowy iPhone z ekranem LCD i okrojoną specyfikacją techniczną będzie bez wątpienia, czymś, co zwróci uwagę konsumentów. Tyle w kwestii smartfonów.

Tim Cook pokaże nam także nowego iPada Pro z USB-C. Tak, wspomniany port miałby w tym konkretnym przypadku zastąpić Lightning, który znamy przecież od lat. Nie jestem do końca przekonany, czy tak się właśnie stanie, ale są na to spore szanse. Podobnie zaskakująca okazuje się informacja o tanim MacBooku, który poza zmianami wizualnymi, miałby otrzymać czytnik linii papilarnych.

Zegarek i akcesoria

Wyżej wymieniłem najważniejsze w mojej opinii urządzenia, które mogą jutro zasilić portfolio produktowe Apple. Warto w tym miejscu powiedzieć, że w dalszym ciągu nie omówiliśmy wszystkich dostępnych sprzętów. Następnym punktem jutrzejszej prezentacji będzie kolejna już wersja inteligentnego zegarka Apple Watch. Sprzęt otrzyma ceramiczne plecki oraz możliwość wykonania EKG.

Na koniec zostawiłem akcesoria. Nie są one najważniejsze, ale dla wielu mogą stanowić solidny bodziec zakupowy. Wśród dodatków sprzętowych znajdziemy bowiem nowe słuchawki AirPods oraz ładowarkę indukcyjną. Czy doniesienia potwierdzą się, dowiemy się już jutro.

Źródło: 5to9Mac, Macrumors

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...