Facebook na Androida gruntownie przebudowany

Kilka tygodni temu użytkownicy najpopularniejszego portalu społecznościowego otrzymali odświeżoną aplikację FB Messenger. Jej wygląd stał się bardziej płaski i przyjemny dla oka. Niestety, klient Facebook nie został jeszcze przystosowany do nowego interfejsu. Na szczęście na horyzoncie pojawiła się wersja alfa wspomnianej aplikacji.

facebook-new750x300

Oczywiście, zanim aplikacja trafi do oficjalnej dystrybucji w Google Play minie nie mniej niż kilka tygodni, lecz po obejrzeniu screen’ów jedno jest pewne – jest na co czekać. Facebook dla Androida będzie przypominał tego znanego z iOS. Miejmy nadzieję, że nie tylko w kwestii wyglądu.

Aplikacja FB od samego początku sprawiała problemy oraz była ociężała. Nic, więc dziwnego, że Zuckerberg postanowił zrobić wszystko od nowa. O, ile design jest efektowy, o tyle optymalizacja apki pozostaje na razie w fazie domysłów. Owszem, jest lepiej, lecz pamiętajmy, że wersja alfa może różnić się znacząco od finalnego wydania.

Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem nowego rozwiązania, odwiedźcie ten adres.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...