Inteligentny głośnik z Siri? Apple finalizuje projekt

Głośnik z Siri to nie wymysł, ale urządzenie, nad którym firma naprawdę pracuje. Potwierdzają to najnowsze doniesienia, pochodzące ze źródeł cieszących się uznaniem.

Głośnik z Siri

Inteligentne głośniki wyposażone w wirtualnych asystentów głosowych nie są niczym nowym. Swoje warianty tego typu sprzętu posiadają w ofercie Amazon oraz Google, zaś Microsoft szykuje się do wydania takowego. Co z Apple? Okazuje się, że gigant z Cupertino również zamierza uraczyć swoich fanów sprzętem ze wspomnianego segmentu.

Głośnik z Siri jak Mac Pro

Sonny Dickson oraz serwis MacRumors, powołując się na doniesienia jednego z pracowników Apple, który “wydał” plany giganta z Cupertino związane z pracami nad inteligentnym głośnikiem z Siri, twierdzą, że takowe urządzenie jest już finalizowane. Dzięki wspomnianej osobie dowiedzieliśmy się co, nieco o rzeczonym sprzęcie.

Urządzenie ma przypominać konstrukcją Maca Pro, co zdaje się mieć sens. W mojej ocenie desing komputera idealnie wpisywałby się w stylistykę inteligentnego głośnika, który pracowałby pod kontrolą zmodyfikowanej wersji iOS. Jak nie trudno zgadnąć, w konstrukcji znajdziemy również rozwiązania Beats Audio.

Inteligentny głośnik z Siri o nazwie kodowej B248 zostanie pokazany na nadchodzącej konferencji WWDC 2017 (5 czerwca). Oczywiście pod warunkiem, że opisywane powyżej doniesienia znajda odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Źródło: Macrumors

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...