LG Flex – już niedługo poznamy konkurenta Samsunga Galaxy Round

Do sieci trafiły rendery modelu LG Flex, cechującego się „wygiętym” ekranem. Czy Koreański produkt może rywalizować z Galaxy Round?

LEGFLEX750X300

Według niepotwierdzonych źródeł smartfon ma być wyposażony w 6-calowy ekran OLED, pracujący w rozdzielczości 720p (245 PPI). O reszcie konfiguracji sprzętowej na razie cicho, lecz już teraz możemy obejrzeć rendery, przedstawiające LG Flex.

gflex2

W przypadku wygiętego Samsunga, mamy do czynienia z poziomym zakrzywieniem. LG zdecydowało się zrobić to w pionie. Wygląda to naprawdę ciekawie, lecz dopiero po dłuższym użytkowaniu będzie można stwierdzić czy zastosowana technologia się sprawdzi.

Niewątpliwą zaletą będzie możliwość łatwiejszej obsługi dużego ekranu. Dzięki wygiętej powierzchni zasięg naszego kciuka będzie większy. Nietypowy kształt urządzenia udało się uzyskać dzięki zastosowaniu elastycznych ogniw.

Niestety, nie licząc kilku renderów oraz szczątkowej specyfikacji, o urządzeniu nie wiadomo za wiele. Data oficjalnej premiery również pozostaje tajemnicą, lecz mówi się o tym, iż odbędzie się ona w przeciągu nadchodzących tygodni.

Źródła: AndroidCentral, Engadget

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6474 More posts in News category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...