Nowe emoji na urządzenia Nexus

Na przyszły tydzień zapowiedziano aktualizację emotikonek dla urządzeń Nexus. Co nowego zobaczą użytkownicy? Miłośnicy buziek powinni być zadowoleni, choć to nie jedyne zapowiedziane zmiany.

Urządzenia Nexus czeka większa aktualizacja – nowa klawiatura, nowa czcionka oraz nowy kod, jak zapowiada na Twitterze Hiroshi Lockheimer, mają być dostępne już w następnym tygodniu.

Nowe emotikony mają być udostępnione w standardzie Unicode-8, który zawiera 41 buziek, m.in. jednorożca, lwa, produkty spożywcze, kij do hokeja wraz z krążkiem. Dotychczas były one możliwe do wybrania dla urządzeń z iOS 9.1 i 10.11.1, Mac OS X i Windowsa 10. Teraz przyszła kolei na Androida. Chociaż nowe emotikony pojawią się jedynie na urządzeniach Nexus, to istnieje prawdopodobieństwo, że będą się mogli nimi cieszyć w niedługim czasie także pozostali użytkownicy mobilnego sprzętu opartego na Androidzie.

 

Źródło: engadget

Grafika: j.w., inferse

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...