Nowe Yahoo Mail i wsparcie dla Gmaila

Macie konta na paru serwisach pocztowych, a chcielibyście mieć dostęp z jednej skrzynki do wiadomości z innych? Nic trudnego, bo najnowsza wersja Yahoo Mail obsługuje od wczoraj także Gmail.

Zarządzanie paroma kontami pocztowymi za pośrednictwem jednego znacząco ułatwia pracę użytkownikom. Dotychczas Yahoo Mail pozwalał na dodanie w ustawieniach e-maili z Outlooka, Hotmail i AOL. Dzięki kontu na Yahoo, można było także zsynchronizować profile na serwisach społecznościowych – Facebooku, Twitterze czy biznesowym LinkedIn.

Zastanawiano się czy i kiedy będzie można z konta na Yahoo Mail zarządzać tym, które ma się na Gmailu. Taka możliwość pojawiła się wczoraj i to zarówno w mobilnej wersji (5.1.0. dla Android OS i 4.0.3 dla iOS), jak i przeglądarkowej. Obsługa konta Gmail oferuje dostęp do całego archiwum i załączników. Połączenie kont ułatwi także zarządzanie kontaktami.  

Najnowsza wersja aplikacji Yahoo Mail dla systemu Android i iOS jest już dostępna do pobrania w sklepach. 

Źródło: engadget 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...