You are here
Bożonarodzeniowa szkoła przetrwania – świąteczny konkurs! konkurs 

Bożonarodzeniowa szkoła przetrwania – świąteczny konkurs!

Już niedługo będziemy świętowali Boże Narodzenie oraz Nowy Rok. Nieodłącznym elementem towarzyszącym tym wydarzeniom jest składanie sobie życzeń. Niestety, nie ze wszystkimi najbliższymi możemy spotkać się w tym okresie osobiście. Aby pozostać więc z nimi w stałym kontakcie nieodzownym sprzętem okaże się telefon.

Z okazji zbliżających się Świąt wraz z firmą „Maxcom S.A.” chcemy was obdarować modelem przeznaczonym do użytkowania w trudnych warunkach. „MM910 Strong” to propozycja skierowana do osób lubujących się w sportach wyczynowych, kajakarzy, żeglarzy, drwali czy budowlańców. Wersja, którą możecie wygrać w naszym konkursie, cechuje się żółtym kolorem, czarnym obramowaniem wokół oraz czarnymi pleckami. W e-Sklepie znajdziecie także drugą odsłonę, całkowicie czarną.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem nagrody wystarczy:

  • polubić nasz profil na FB;
  • polubić profil facebookowy fundatora nagrody;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy;
  • w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebookowym profilu napisać technologiczne życzenia związane ze zbliżającymi się Świętami.

Spośród zgłoszeń wybierzemy jeden komentarz, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Zadanie nie jest skomplikowane, zatem zachęcamy Was do brania udziału w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 grudnia o godzinie 12:00.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment