OnePlus Bullets Wireless — taniej nie znaczy gorzej

Podczas dzisiejszej konferencji, na której zaprezentowano nowego flagowca OnePlus 6, pokazano również drugie urządzenie. Mowa o słuchawkach OnePlus Bullets Wireless, które mimo kilku ciekawych rozwiązań i naprawdę dobrego brzmienia kosztują nieporównywalnie mniej od konkurencyjnych produktów.

Większość producentów smartfonów przy okazji premiery sztandarowych urządzeń prezentuje również akcesoryjne bezprzewodowe słuchawki. Te przeważnie są bajecznie drogie, choć czasem dodaje się je jako bonus do zestawu sprzedażowego. Nie inaczej jest z OnePlus Bullets Wireless, które również najdziemy w pudełku z OnePlus 6.

OnePlus Bullets Wireless

Słuchawki OnePlus Bullets Wireless kosztują zaledwie 69 euro, co jest ceną naprawdę niską. Niecałe 300 złotych za bezprzewodowe akcesorium rozpoznawalnego producenta to sympatyczna oferta. Co otrzymujemy w zamian?

Słuchawki posiadają łączenie magnetyczne, dzięki któremu po złączeniu dwóch modułów, urządzenie dezaktywuje się. Narzędzie to działa również w przypadku połączeń przychodzących, które możemy odebrać poprzez rozłączenie słuchawek. Sam sprzęt naładujemy za pośrednictwem dowolnego kabla USB-C, zaś czas pracy na akumulatorze wynosi około ośmiu godzin.

Źródło: OnePlus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3828 More posts in artykuły category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...