„Śmierć”, w toalecie – przerażająca rolka papieru atakuje…

Jeśli masz w sobie żyłkę kawalarza i co roku z niecierpliwością oczekujesz na Prima Aprilis, to Halloween również może stać się twoim ulubionym świętem.

 

Gdy tylko zbliża się październik, w punktach wypożyczających stroje zwiększa się ruch. W noc Halloween ludzie, nie tylko bawią się na imprezach okolicznościowych, ale i są skorzy do robienia sobie dowcipów.

Jeden pomysł wydał nam się niezwykle interesujący. Jeśli pragniesz wystraszyć członków swojej rodziny lub znajomych, to dopadniesz ich w każdym miejscu… Nawet w toalecie. Przerażają cię niepokojące krzyki, dziwne postukiwania czy pojękiwanie? Musisz, w takim razie zaopatrzyć się w urządzenie, które po ówczesnym włożeniu do rolki papieru, uruchamia się przy każdym jej ruchu.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem gadżetu „kradnącego” ludzkie dusze, należy się zgłosić pod ten adres i przeznaczyć na zakup 7$ (około 21 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...