W jakim celu Sundar Pichai spotka się dziś premierem Morawieckim?

Sundar Pichai, szef Google weźmie udział w Okrągłym Stole Innowacji w Europie Środkowej i Wschodniej. Wydarzenie rozpocznie się już dziś o godzinie 13:00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Postaci pokroju szefa Google rzadko kiedy odwiedzają nasz kraj. Ta wizyta jest jednak wyjątkowa. CEO Google będzie uczestniczył w wydarzeniu organizowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, w ramach którego weźmie udział w rozmowach o nowych technologiach i ich znaczeniu w państwach Europy Wschodniej oraz Europy Zachodniej.

Sundar Pichai w Polsce

Na Okrągłym Stole Innowacji w Europie Środkowej i Wschodniej pojawią się także przedstawiciele innych państw, ministrowej, a także biznesmeni działający w obszarze szeroko pojętej nowej technologii. Swoją obecność zaznaczy Pekao SA, PKO BP, Polski Fundusz Rozwoju, LOT, PZU czy Empik.

Sundar Pichai: użytkownicy Androida wiedzą o śledzeniu

Do jakich wniosków oraz porozumień dojdą uczestnicy wydarzenia, w tym Pichai? Tego dowiemy się już wkrótce. Śledźcie nasze kanały.

Źródło: PAP

Grafika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3828 More posts in artykuły category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...