Tegoroczny iPhone na zdjęciach: jest lepiej niż dobrze

Nie tak dawno Ben Geskin udostępnił na swoim twitterowym koncie rendery przedstawiające dwa z trzech planowanych na ten rok iPhone’ów. Tym razem wspomniany jegomość uraczył nas prawdziwymi zdjęciami, dzięki którym dowiadujemy się, jak wygląda iPhone X Plus oraz tak zwany “tani” iPhone.

iPhone

Zgoda, ostrość i jakoś fotografii pokazanej na twitterowym profilu Bena nie zachwyca, ale pozwala ujrzeć to, co najważniejsze. Mam tu na myśli różnice konstrukcyjne pomiędzy modelami X Plus, a 6,1-calową propozycja z ekranem LCD. Nie przedłużając, przejdźmy do szczegółów.

iPhone 2018

Tegoroczne iPhone’y mają pojawić się w trzech wersjach. Pierwsza stanowić będzie bezpośrednią kontynuację dziesiątki, druga zaś jej większą wersję. Ostatni model określany jest mianem tańszego. Znajdziemy w nim 6,1-calowy ekran, który w odróżnieniu od wcześniej wspomnianych urządzeń, nie będzie AMOLED-em. Apple chce w ten sposób uzyskać stosunkowo niską cenę, która pozwoli na zakup smartfona przez osoby o skromniejszym budżecie.

To jednak niejedyna różnica pomiędzy urządzeniami. Okazuje się, że model z 6,1-calowym wyświetlaczem będą charakteryzowały większe ramki oraz pojedynczy aparat główny. Osobiście nie czuję parcia do podwójnych kamer, które oferują tryb portretowy. Uzyskiwane za ich pośrednictwem zdjęcia stanowią marną imitację profesjonalnych fotografii. O ile cenię rozwój mobilnego rynku foto, o tyle uważam, że nie dorósł on jeszcze do pewnych “zadań”.

Nie mogę się już doczekać wrześniowej premiery, podczas której poznamy nowe iPhone’y. Nie chcecie czekać? Świetnie, możecie nabyć wcześniejsze modele w naszym sklepie.

Źródło: Macrumors, Ben Geskin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...