slajd555

10.1-calowy tablet od Prestigio z funkcją dzwonienia – MultiPad 4 Diamond 10.1 3G

Prestigio wprowadza do oferty ciekawe urządzenie, które zostało wyposażone w moduł GSM oraz oprogramowanie umożliwiające wykonywanie połączeń głosowych. W przypadku mniejszych tabletów funkcja stosowana jest dość ciężko. Jednak te większe zazwyczaj są pozbawione tej jakże przydatnej opcji. Tytułowy producent chce się wyróżnić?

slajd555

MultiPad 4 Diamond 10.1 3G, jak nie trudno się domyśleć posiada ekran  o przekątnej 10.1 cala przy zachowaniu rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Naturalnie w technologii IPS, gwarantującej szerokie kąty widzenia.

Za wydajność odpowiada procesor bazujący na czterech rdzeniach Cortex-A7, taktowanych częstotliwością 1.2 Ghz oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM, czyli ubogo. Przy bardziej wymagających czynnościach urządzenie może dostać „zadyszki” i poinformuje nas o tym lagami. Naturalnie mogę się mylić, gdyż producent miał szanse dopracować oprogramowanie pod kątem optymalizacji i uzyskać ponadprzeciętną wydajność. Nic nie jest pewne przed wzięciem tabletu do ręki.

Multipad 4 pracujący pod kontrolą Androida w wersji 4.2 posiada szereg modułów łączności takich jak: WiFi, 3G, GPS oraz Bluetooth w wersji 4.0. Nie zapomniano również o wyjściu HDMI i porcie microUSB.

Specyfikacja, choć nie powala na kolana jest w pewnym stopniu wymagająca (szczególnie ekran). Z tego też powodu w opisywanym urządzeniu zastosowano baterie o pojemności 6400 mAh. To zagwarantuje nam rozsądny czas pracy tabletu na jednym ładowaniu.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tabletu dla siebie bądź na prezent zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny – to nas wyróżnia.

 Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...