SPINTIRES – światowa premiera off-roadowego symulatora nastąpi już w czerwcu!

Już 13 czerwca na rynku ukaże się obiecujący symulator off-roadowych ciężarówek – SPINTIRES. Gra dostępna będzie na popularnych platformach dystrybucji cyfrowej, jak i w klasycznej wersji pudełkowej w sklepach detalicznych.

SPINTIRES doczeka się, aż 19 wersji językowych: czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, grecki, niemiecki, węgierski, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rosyjski, słowacki, hiszpański, szwedzki i turecki, które przygotował globalny wydawca gry – IMGN.PRO.

Kilka słów na temat premiery miał do powiedzenia Bartosz Moskała z IMGN.PRO:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się zabezpieczyć datę premiery SPINTIRES jeszcze przed wakacjami tego roku. Organizacja globalnej dystrybucji tytułu, zarówno detalicznej, jak i cyfrowej wymaga ogromnego nakładu pracy, nie wyobrażamy sobie jednak lepszej nagrody niż satysfakcja ogromnej społeczności, która zdążyła zgromadzić się wokół SPINTIRES”.

SPINTIRES – gra zespołu Oovee Game Studios to zaawansowany symulator transportu off-roadowego, gdzie dane nam będzie usiąść za sterami różnego rodzaju klas radzieckich pojazdów. Celem gry jest dostarczenie rozmaitych towarów do punktu ich przeznaczenia. Największą frajdę z obcowaniem z tytułem czerpać możemy z jazdy po różnego rodzaju nawierzchni od piasku począwszy, skończywszy na błocie.

Od wczoraj pod tym adresem można składać zamówienia przedpremierowe…

Więcej informacji o grze znajdziecie poniżej:

Źródło: IMGN.PRO

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...