10-lecie Netgear Slide

10-lecie marki NETGEAR w Polsce

„NETGEAR”, globalny producent urządzeń sieciowych dla domu i biznesu obchodzi 10. te urodziny działalności w Polsce. Marka specjalizuje się we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w swoich produktach, unikatowych w skali rynku i często jako pierwsza oferuje najnowocześniejsze urządzenia. W naszym kraju „NETGEAR” odnosi sukcesy w sektorze SMB oraz wdrożeniach dla branży edukacyjnej i medycznej. Piotr Dudek, Country Manager już od 8 lat zarządza marką w naszym kraju oraz w 10 pozostałych w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

10-lecie Netgear Slide
Na 10-lecie marka przygotowała w tym roku premiery nowych urządzeń, które są pierwszymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w swoim segmencie na rynku. Mowa tutaj o Orbi WiFi System oraz najnowszym modelu router Nighthawk – R9000. Ten ostatni – Nighthawk Smart WiFi X10 (R9000) łączy w sobie mocny procesor 1.7GHz Quad Core – najszybszy procesor w domowym routerze – z najnowocześniejszą architekturą WiFi Quad Stream Wave 2. Ponadto obsługuje następną generację wysokiej prędkości WiFi – standard 802.11ad, dzięki czemu dostarcza oszałamiająco prędkość WiFi do 7.2 Gbps. Najnowsza technologia MU-MIMO wspiera symultaniczny streaming, podczas gdy pasmo 160MHz podwaja prędkość WiFi dla urządzeń mobilnych. Cztery zewnętrzne aktywne anteny, które oczekują na uzyskanie patentu, wzmacniają sygnał WiFi dla maksymalnego zasięgu i przepustowości.

Z kolei Orbi WiFi System Orbi WiFi System od NETGEAR to innowacyjna technologia trójpasmowa dostarczająca szybkie WiFi do każdego zakątka domu, pierwsza tego typu na rynku. Składa się z dwóch identycznie wyglądających urządzeń – routera i satelity, który pełni funkcję punktu dostępowego. Po rozmieszczeniu mogą one w podstawowym zestawie dostarczyć zasięg WiFi do 370 m2, stąd też system Orbi przeznaczony jest do bardzo dużych domów. Orbi WiFi System to najprostsza droga do korzystania z wysokiej szybkości WiFi w całym domu, łącznie z patio i ogrodem, na strychu, a nawet w piwnicy i garażu.

10-lecie Netgear Screen

Kolejna premiera tym razem z segmentu storage to nowe desktopowe urządzenia ReadyNAS przeznaczone dla małego i średniego biznesu. Skalowalne modele RN526X oraz RN626X oferują najwydajniejszy w swojej klasie procesor, zwiększoną ilość pamięci RAM z korekcją błędów, zaawansowane zabezpieczenie danych oraz nieskomplikowane udostępnianie i synchronizację. Po raz pierwszy zaprezentowane na targach IFA 2016, są już dostępne w polskiej sieci sprzedaży. Nowe modele łatwo integrują się z każdą istniejącą siecią Gigabitową czy 10-Gigabitową i pracują płynnie i bezbłędnie z przełącznikami 10 Gigbait od NETGEAR

Na spotkaniu prasowym z okazji jubileuszu zaprezentowano także wyjątkową serię zarządzalnych przełączników M4300. To pierwsza na świecie platforma Virtual Chassis 1G i 10G ze stackowaniem 10G dla wdrożeń krańcowych w średnich przedsiębiorstwach i kluczowych wdrożeń w małych przedsiębiorstwach. Seria M4300 pozwala na skalowanie ilości portów od 24x1G do 48x10G w celu zapewnienia odpornej architektury typu „Spine and Leaf” oraz łączności w ujednoliconych sieciach kablowych i bezprzewodowych.

Więcej szczegółów na temat produktów firmy „NETGEAR” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie producenta.

Źródło: Netgear

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...