11 bit studios wspomogło 350 syryjskich dzieci

Akcja charytatywna twórców „This War of Mine” dotycząca dodatkowej zawartości DLC pozwoliła pomóc 350 syryjskich uchodźcom ze strefy działań wojennych.

Zebrane pieniądze pozwoliły na zapewnienie im przyjaznego środowiska do zabawy, opieki zdrowotnej oraz nieformalnej edukacji. Wszystko to za sprawą graczy, którzy pokazali swoja lepszą stronę, zakupując drobne rozszerzenie za wybraną przez siebie kwotę.

Wspomniana dodatkowa zawartość w postaci DLC do „This War of Mine” dostępna była w trzech różnych cenach. Najbardziej rozchwytywane było to najtańsze, wycenione na sumę 0,99 dolarów (znalazło aż 41% nabywców), na drugim miejscu uplasowało się najdroższe rozszerzenie, które można było nabyć za sumę niespełna 20 dolarów (30,9% zadowolonych klientów), a stawkę zamknęło to średnie pod względem kosztów, na które przeznaczyć trzeba było 10 dolarów (28%). Zawartością paczki był zbiór street artów przekazanych przez kilku artystów, które później można było znaleźć w samej grze.

Akcja swój finał będzie miała dziś, więc jak chcecie jeszcze wykazać się sercem w zbliżającą sie Wielkanoc, to się pospieszcie.

http://www.youtube.com/watch?v=gotK5DLdVvI

Więcej informacji o „This War of Mine” znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz odwiedzajac oficjalną stronę gry.

Źródło: 11 bit studios

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...