You are here
2 sierpnia Motorola ogłosi “coś wielkiego” artykuły News 

2 sierpnia Motorola ogłosi “coś wielkiego”

Motorola zmieni sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów. Tak wynika z opisu zaproszenia na event “Hello Chicago”, który odbędzie się już 2 sierpnia. Co zostanie zaprezentowane na konferencji? Mam kilka typów.

Motorola

Spotkanie prasowe, na którym producent zaprezentuje wspomniane nowości, odbędzie się 2 sierpnia w siedzibie firmy w Chicago. Nie zdradzono, jakie urządzenia mają być gwiazdami wieczoru, jednak, jak zapowiada “Moto”, na konferencji poznamy nowy sposób interakcji ze sprzętem.

Mark your calendar. On August 2, we’re making a big announcement at Motorola’s HQ in Chicago. Say “hello” to a whole new way to connect, stream, download, video chat, and more. Are you ready? — czytamy w opisie filmu z zaproszeniem.

Motorola Z3 oraz One Power?

Na bazie moich obserwacji poczynań producenta oraz doniesień, podejrzewam, że jednym z dwóch urządzeń, które zostaną zaprezentowane drugiego sierpnia, będzie Moto Z3. Choć sprzęt z pewnością będzie zacny i wart uwagi, znacznie ciekawiej zapowiada się drugi z moich typów…

Motorola Moto One Power to smartfon o którym pisałem wcześniej w kontekście przecieku. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci pozwalają sądzić, że sprzęt ten będzie znacząco odbiegał stylistyką od dotychczasowych konstrukcji Motoroli. Łatwo więc zgadnąć, że firma, zapowiadając “nowy sposób interakcji ze smartfonem” mogła mieć na myśli rzeczony sprzęt.

Na oficjalne potwierdzenie musimy zaczekać do poniedziałku.

Źródło: Motorola US

Related posts

Leave a Comment