You are here
Motorola One Power na zdjęciach. Niestety, smartfon ma Notcha artykuły News 

Motorola One Power na zdjęciach. Niestety, smartfon ma Notcha

Jeśli łudzicie się, że rynek smartfonów odejdzie od Notcha, czyli znienawidzonego przez wielu wcięcia ekranowego charakterystycznego dla iPhone’a X, możecie zapomnieć o sprawie. Nawet nadchodząca Motorola One Power wykorzystała wspomniany zabieg konstrukcyjny.

Motorola One Power

Nie rozumiem hejtu, jaki wymierzony jest w Notcha. Istnienie wspomnianego elementu ekranowego jest dla mnie w zasadzie obojętne. Jeśli za jego zastosowaniem idzie jakaś wartość dodana, uważam go wręcz za coś pozytywnego. Czy tego chcemy, czy nie, musimy przywyknąć do Notcha, który niebawem będzie pojawiał się w praktycznie każdym nowym smartfonie. Przynajmniej do czasu wynalezienia czegoś “nowszego”. Do “gry” włączyła się nawet Motorola.

Wyciek zdjęć smartfona Motorola One Power

Do sieci wyciekły zdjęcia modelu Motorola, który, co łatwo skojarzyć, będzie przynależał do serii Android One. Nie ma pewności co do tego, kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane, ale nie przeszkadza to źródłom przecieków w udostępnianiu coraz to ciekawszych informacji o sprzęcie. Dziś poza szczątkową specyfikacją techniczną udało się poznać wygląd smartfona. Najciekawsze jest to, że mówimy nie o renderach czy mglistych ujęciach z fabryki, ale o całkiem niezłych fotografiach ukazujących szczegóły konstrukcyjne Motoroli One Power.

Motorola One Power otrzyma aluminiową obudowę, która nie do końca wpisuje się w stylistykę, do której przyzwyczaiła nas firma. Pierwszym zaskakującym elementem jest wgłębione logo Moto, drugim nietypowy dla Motoroli podwójny aparat, który umieszczono z boku plecków. Front również odstaje od przyjętych standardów serii Moto, gdyż znajdziemy na nim Notcha. Uważam, że odświeżenie designu jest rzeczą pozytywną i wyjdzie firmie na dobre.2

Smartfon otrzyma 6,2-calowy wyświetlacz Full HD+ (2280 x 1080p) o proporcjach 19:9, układ Qualcomm Snapdragon 636, 4 GB RAM oraz baterię o pojemności 3780 mAh. Nad sprawną pracą podzespołów czuwać będzie system Android 8.1 Oreo, zaś zdjęcia wykonamy podwójnym aparatem głównym (16 Mpix ze światem f/1.8 i 5 Mpix ze światłem f/2.0) oraz przednią kamerką do selfie (16 Mpix ze światłem f/1.9).

Źródło: Techinfobit

Related posts

Leave a Comment