Wiemy, jak w 2019 roku zmieni się iPhone

Jeśmy miesiąc po debiucie tegorocznych iPhone’ów. Kurz po premierze nie zdążył jeszcze opaść, zwłaszcza że za tydzień do sprzedaży trafi wyczekiwany iPhone XR. Mimo to już dziś możemy poznać prawdopodobną przyszłość smartfonów z serii iPhone.

Jaki będzie iPhone, który zostanie zaprezentowany w przyszłym roku? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć sam Ming-Chi Kuo, znany ze sprawdzalności swoich doniesień analityk specjalizujący się w działalności firmy Apple. Jegomość podejrzewa, że sadownicy nie planują radykalnych zmian względem tegorocznego lineupu.

Jaki będzie iPhone 2019?

Zakładając, że doniesienia Kuo potwierdzą się, Apple wyda w przyszłym roku trzy nowe smartfony z rodziny iPhone. W kwestii nazewnictwa mamy niestety jedną wielką niewiadomą. Wiemy za to, że sadownicy postawią na sprawdzony zestaw trzech urządzeń, z których pierwszy dostanie 5,8-calowy ekran OLED, drugi 6,5-calowy ekran OLED, trzeci 6,1-calowy wyświetlacz LCD.

Apple zamierza pozostać przy stylistyce zapoczątkowanej przez smartfon iPhone X. To naturalnie, popatrzcie tylko na dotychczasowe działania giganta. Są one niemalże potwierdzeniem doniesień. Oczywiście nieoficjalnym.

Nowością może być za to nowy aparat główny składający się z aż trzech obiektywów. Zdaję sobie sprawę z tego, że otworzy to przed smartfonami Apple nowe możliwości, jednak jeśli mam być szczery, niezbyt podoba mi się ta wizja. Do czasu premiery opisywanych urządzeń pozostał prawie rok. Przez ten czas wiele może się zmienić.

Źródło: MacRummors

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...