26 Czerwca zobaczymy Windows 8.1 preview.


W ostatnim czasie portale internetowe traktujące o tematyce technologii prześcigały się w newsach, domysłach oraz spekulacjach na temat oczekiwanej aktualizacji dla Windows 8, która przypuszczalnie miała dostać nazwę „Blue”.  Co z tego okazało się prawdą?

windows8 750x300 new

W Bostonie podczas konferencji JP Morgan Technology, CFO Windows Division – Tami Reller oficjalnie wypowiedziała się na temat planowanych zmian w nadchodzącym update dla Win8.

Aktualizacja 8.1 dostępna będzie w Windows Store i, co najważniejsze, pobierzemy ją całkowicie za darmo, tak jak znane z wcześniejszych okienek „service pack”.

Niestety nie doczekaliśmy się konkretnych informacji, co nowego wprowadzi wersja 8.1. Wiadomo jedynie, że znajdziemy w niej szereg poprawek, które powstały w oparciu o opinie użytkowników.

Możemy być jednak pewni, że choć jest to kolejny krok, to wciąż za mały do unifikacji wszystkich nowych systemów od Microsoft’u takich jak Windows 8, Windows RT, Windows Phone 8.

Zanim jednak zdecydujemy się na pobranie beta, powinniśmy się zastanowić, czy aby na pewno potrafimy przymknąć oko na pewne błędy, które będą towarzyszyć wersji rozwojowej systemu.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...