26 Czerwca zobaczymy Windows 8.1 preview.


W ostatnim czasie portale internetowe traktujące o tematyce technologii prześcigały się w newsach, domysłach oraz spekulacjach na temat oczekiwanej aktualizacji dla Windows 8, która przypuszczalnie miała dostać nazwę „Blue”.  Co z tego okazało się prawdą?

windows8 750x300 new

W Bostonie podczas konferencji JP Morgan Technology, CFO Windows Division – Tami Reller oficjalnie wypowiedziała się na temat planowanych zmian w nadchodzącym update dla Win8.

Aktualizacja 8.1 dostępna będzie w Windows Store i, co najważniejsze, pobierzemy ją całkowicie za darmo, tak jak znane z wcześniejszych okienek „service pack”.

Niestety nie doczekaliśmy się konkretnych informacji, co nowego wprowadzi wersja 8.1. Wiadomo jedynie, że znajdziemy w niej szereg poprawek, które powstały w oparciu o opinie użytkowników.

Możemy być jednak pewni, że choć jest to kolejny krok, to wciąż za mały do unifikacji wszystkich nowych systemów od Microsoft’u takich jak Windows 8, Windows RT, Windows Phone 8.

Zanim jednak zdecydujemy się na pobranie beta, powinniśmy się zastanowić, czy aby na pewno potrafimy przymknąć oko na pewne błędy, które będą towarzyszyć wersji rozwojowej systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...