castlevania

Shankar na poważnie zabrał się za Castlevanię

Filmy, seriale i animacje, które powstają na podstawie serii gier wideo nie powinny już nikogo dziwić. Już niebawem kolejna kultowa seria gier doczekać się może własnego serialu telewizyjnego.

Chociaż wzmianki o tym, że ma powstać telewizyjna seria na podstawie gry Castlevania, znana jest od 2015 roku, to informacje na jej temat ucichły. Przypomnijmy: producent Adi Shankar (Dredd, Lone Survivor) zapowiedział, że jest zainteresowany stworzeniem serialu TV na podstawie kultowej produkcji Konami. Jak wiadomo, najważniejsze są jednak czyny a nie same zapowiedzi, dlatego o słowach Shankara zapomniano i chyba jedynie tylko zagorzali miłośnicy Castlevani wierzyli, że cokolwiek jeszcze powstanie.

Gotowi na wampiry?

Jak pokazuje wiele przykładów, fani są cierpliwi, a ich czekanie jest w końcu nagradzane. Pół roku temu na stronie Adiego Shankara na Facebooku pojawiła się informacja, że razem z Fredem Seibertem i Kevinem Klonde pracuje on nad mini serią nawiązującą do Castlevani. Sama produkcja ma być mroczna i satyryczna. Natomiast producent bawi się na stronie z fanami pisząc, że ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza. No właśnie, czego?

Mając na uwadze inne produkcje, za jakimi stoi Shankar, w tym Adventure Time, można być pewnym, że Castlevania stać będzie na najwyższym poziomie. To jak, jesteście gotowi na wampiry?

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...