Shankar na poważnie zabrał się za Castlevanię

Filmy, seriale i animacje, które powstają na podstawie serii gier wideo nie powinny już nikogo dziwić. Już niebawem kolejna kultowa seria gier doczekać się może własnego serialu telewizyjnego.

Chociaż wzmianki o tym, że ma powstać telewizyjna seria na podstawie gry Castlevania, znana jest od 2015 roku, to informacje na jej temat ucichły. Przypomnijmy: producent Adi Shankar (Dredd, Lone Survivor) zapowiedział, że jest zainteresowany stworzeniem serialu TV na podstawie kultowej produkcji Konami. Jak wiadomo, najważniejsze są jednak czyny a nie same zapowiedzi, dlatego o słowach Shankara zapomniano i chyba jedynie tylko zagorzali miłośnicy Castlevani wierzyli, że cokolwiek jeszcze powstanie.

Gotowi na wampiry?

Jak pokazuje wiele przykładów, fani są cierpliwi, a ich czekanie jest w końcu nagradzane. Pół roku temu na stronie Adiego Shankara na Facebooku pojawiła się informacja, że razem z Fredem Seibertem i Kevinem Klonde pracuje on nad mini serią nawiązującą do Castlevani. Sama produkcja ma być mroczna i satyryczna. Natomiast producent bawi się na stronie z fanami pisząc, że ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza. No właśnie, czego?

Mając na uwadze inne produkcje, za jakimi stoi Shankar, w tym Adventure Time, można być pewnym, że Castlevania stać będzie na najwyższym poziomie. To jak, jesteście gotowi na wampiry?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...