3D Touch

Korzystacie z 3D Touch? Apple zamierza zabić jedną z ciekawszych funkcji iPhone’a

Kiedy przesiadłem się z iPhone’a SE na ósemkę, zrozumiałem jak istotną w codziennym użytkowaniu funkcją, jest 3D Touch. Zakochałem się w obsłudze gestami i wywoływaniu dodatkowych funkcji za pomocą siły nacisku. Problem w tym, że przyszłoroczne iPhone’y mogą tej funkcji zwyczajnie nie otrzymać.

3D Touch

Cokolwiek nie mówić by o Apple, trzeba przyznać, że firma potrafi pokazać ficzer, który można nazwać rewolucyjnym. Taki właśnie jest 3D Touch, ale według analityków, w tym Blayne’a Curtisa, sadownicy niebawem zrezygnują ze wspomnianego dodatku. Pierwszą tego oznaką będzie pozbawienie jednego z trzech tegorocznych iPhone’ów tytułowej funkcji. Niemniej, przyszłoroczne smartfony nie będą już w ogóle “pamiętać” czym był 3D Touch.

Koniec 3D Touch w 2019

To, że w lineupie Apple na rok 2018 pojawią się jeszcze modele obsługujące wspomniany ficzer, daje nadzieję na jego ostateczne pozostawienie. Możliwe, że gigant z Cupertino nie podjął jeszcze finalnej decyzji. Przywykłem do korzystania z 3D Touch i byłbym szczerze zawiedziony jego brakiem, które trafią na rynek w 2019 roku. Czy rzeczona kwestia wpłynęłaby na moje przyszłe decyzje zakupowe? Wątpię i czuję, że lwia cześć użytkowników sprzętu Apple odpowiedziałaby podobnie. Najwyraźniej koncern Tima Cooka świetnie zdaje sobie z tego faktu sprawę.

Źródło: MacRumors

Grafika: Apple

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...