3DS Pokemon Rumble World w wersji pudełkowej już wkrótce

Na fanów Pokemonów czeka nie lada gratka, bowiem na 22 stycznia 2016 roku przewidziano wydanie pudełkowej wersji Pokémon Rumble World na konsolę 3DS. Co zawierać będzie ta edycja gry?

Wersja pudełkowa pozwoli na lepsze zrozumienie tytułu, który ukazał się w kwietniu 2015 w Nintendo eShop. Pomogą w tym zmiany, jakie wprowadzono do gry. Co ważne, wydanie nie zawiera żadnej dodatkowo płatnej zawartości.

 W Pokémon Rumble World wcielasz się w postać Mii i trafiasz do Królestwa Zabawek, gdzie poznajesz króla władającego tą krainą. Jest on niezadowolony, bo ma tylko jednego stworka i chciałby, by gracz pomógł mu w zdobyciu kolejnych. Nie pozostaje nic innego, jak wyruszyć w podróż, mając u boku królewskiego Pikachu.

http://www.youtube.com/watch?v=IIg7COqNE5o

W bitwie będzie można wykorzystać Legendarne Pokemony oraz mega ewolucję. Ilość uzbieranych stworków wpływa na rangę podróżnika. Podczas rozgrywki będzie można spotkać Mii innych graczy, a to dzięki podłączeniu konsoli Nintendo 3DS lub Nintendo 2DS do Internetu lub aktywowaniu StreetPassa.

W skład wersji pudełkowej wejdą:

Poké Diamenty (Poké Diamonds)

Kopalnia Poké Diamentów (Poké Diamond Digger)

Karty VIP (darmowe)

Więcej informacji: www.nintendo.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl 

 
 
Źródło: Nintendo

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

                                 

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....