You are here
Cooler Master i nowa mysz do palm gripu Sprzęt 

Cooler Master i nowa mysz do palm gripu

Dobra mysz to element niezbędny, by móc cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie. Nie trzeba mówić, jak ważna jest w strzelankach, gdzie liczy się precyzja i szybkość reakcji. Cooler Master prezentuje nowego gryzonia, którego stworzono z myślą o graczach preferujących ten gatunek gier. Co może nam zaoferować ich nowy produkt CM Storm Sentinel III?

Nowe urządzenie Cooler Master łączy w sobie masywne, ergonomiczne kształty z wygodą ułożenia dłoni. Zaprojektowano je z myślą o praworęcznych użytkownikach, preferujących chwyt palm grip. Mysz wyposażono w nowy sensor oraz większą ilość pamięci. Udoskonalony wyświetlacz OLED pozwala graczowi na dowolną zmianę profilu i wgranie własnego logo, które wyświetlane jest w 16,8 milionach kolorów. Dzięki temu, można urządzenie dopasować do indywidualnych potrzeb.

Sensor Avago 3988 o czułości do 6400 DPI pozwala na wyjątkową szybkość reakcji. Mysz ma 32-bitowy procesor ARM, zaś 512 KB wbudowanej pamięci umożliwia obsługę do pięciu makr profili oraz ustawień DPI, LOD czy trybów kontrolki LED.

CM Storm Sentinel III ma 8 programowalnych przycisków, a ich funkcjonalność można podwoić dzięki zastosowaniu „Storm TactiX”. Mysz pokryta jest matową powłoką UV chroniącą ją przed przetarciami i łuszczeniem się warstwy zewnętrznej. Wysokiej jakości przyciski wytrzymają do 20 milionów kliknięć. W korpusie gryzonia umieszczono pięć odważników o wadze 4,5 g każdy, a wszystko po to, by umożliwić użytkownikowi dostosowanie wagi urządzenia do osobistych potrzeb.

Mysz dostępna będzie w sprzedaży w drugiej połowie grudnia. Jej koszt to ok. 259 zł. 

Więcej informacji: www.coolermaster.com lub FB

Cooler Master od 20 lat znany jest na rynku z innowacyjnych rozwiązań w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Można tutaj wymienić radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Firma stała się niekwestionowanym liderem w branży.

Źródło: Cooler Master

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Related posts

Leave a Comment