Naturalcase

3mk wprowadza NaturalCase — etui, którego nie będziesz się wstydzić

NaturalCase, najnowsza propozycja ze stajni 3mk jest jedynym w ofercie polskiego producenta “pełnoprawnym” etui. Czyżby poza szkłem hartowanym lub wzmacnianą folią do ochrony smartfona wystarczył tylko nierzucający się w oczy case? Twórcy wspomnianego produkt uważają, że tak.

Naturalcase

Producenci smartfonów windują ceny urządzeń i dziś za średniopółkowy model uważamy sprzęt, którego cena waha się między tysiącem a dwoma tysiącami złotych. To sporo, dlatego też warto rozważyć zastosowanie jednej z wielu form zabezpieczenia telefonu przed czynnikami zewnętrznymi oraz naszą nieuwagą. Sam wielokrotnie upuszczałem smartfon na podłogę i choć staram się chwytać go możliwie pewnie, niekiedy mi się to nie udaje. Jestem pewny, że wielu naszych czytelników choć raz była w podobnej sytuacji. Pal licho, jeśli urządzenie wyszło bez szwanku, gorzej, że większość “upadków” kończy się rozbiciem wyświetlacza tudzież szczerbieniem konstrukcji. Właśnie przed tym drugim zamierza zabezpieczyć nas 3mk.

NaturalCase — wygląd i ochrona

Niegdyś należałem do fanów niczym niezmąconego wyglądu smartfona, ceniąc to, co zaprojektował dla mnie i dla pozostałych klientów producent. Z tego też powodu na wszelkiej maści etui i folie spoglądałem z pogardą. Tak było do czasu pierwszego uszkodzenia sprzętu, które okazało się dla mnie naprawdę kosztowne. Dla młodego człowieka wydatek kilkuset złotych był problemem. Problemem, którego można było uniknąć. Nauczony doświadczeniem, zacząłem stosować folie na ekran, które dziś zastępuję już szkłem hartowanym. Stosuje markowe produkty z prostej przyczyny — wolę dopłacić za jakość niż liczyć złotówki na wymianę ekranu. Drugim zabezpieczeniem jest etui…

Tutaj miałem sporo problemu, gdyż mało który case odpowiadał mojemu poczuciu estetyki. Prawie każde tego typu akcesorium zmieniało wygląd smartfona nie do poznania, co kłóciło się z moimi oczekiwaniami. Nie mniej, wolałem “oszpecić” urządzenie niż ryzykować jego uszkodzenie. Z czasem pojawiły się przeźroczyste etui, ale ich jakość wołała o pomstę do nieba — były grube, rysowały się na potęgę oraz odbarwiały się pod wpływem promieni słonecznych. Jedynym ich plusem było to, że ich zakup był stosunkowo tani.

W dalszym ciągu poszukuje case’a, który zapewni mi zachowanie możliwie oryginalnego wyglądu smartfona, gwarantując ochronę przez zarysowaniami i drobnymi upadkami. Patrząc na najświeższą propozycję firmy 3mk — NaturalCase podejrzewam, że poszukiwania zostaną wkrótce zakończone. Etui to nowość, która idealnie trafia w moje potrzeby, a przynajmniej tak wynika z komunikatów podawanych przez twórców. Jako że 3mk jest znaną i cenioną marką, nie widzę powodów, aby wątpić we wspomniane komunikaty. Nie mniej czuje się w obowiązku przetestować nowe rozwiązanie. Zanim przystąpię do testów, chciałbym jednak przekazać wam kilka informacji o NaturalCase.

Naturalcase

NaturalCase — cechy

Jest kilka punktów, które przemawiają za wybraniem tego konkretnego etui:

  • NaturalCase wykonano z komponentu stosowanego w medycynie (Medical polypropylene), a co za tym idzie, jest naprawdę bezpieczny.
  • Nie reaguje na promienie UV. Oznacza to, że nie odbarwi się po długotrwałym wystawieniu na słońce.
  • NaturalCase jest ultracienki, gdyż mówimy tutaj o 0,3 mm grubości.
  • zabezpieczy smartfon przed upadkami z niewielkich wysokości. Dotyczy to również modułu aparatu.
  • Nie znajdziemy tutaj logo producenta, a więc zachowamy oryginalny wygląd naszego urządzenia.

Czy warto wydawać na NaturalCase kwotę 59,90 złotych, bo właśnie na tyle wyceniono etui? Sprawdzę to dla was podczas testu. Tymczasem informacyjnie podaję listę kompatybilnych z akcesorium urządzeń:

- Apple iPhone 5/5S/SE*
- Apple iPhone 6/6S*
- Apple iPhone 6/6S Plus*
- Apple iPhone 7*
- Apple iPhone 7 Plus*
- Huawei P8 Lite*
- Huawei P9*
- Huawei P9 Lite*
- Huawei P10*
- Huawei Mate 9*
- LG G6*
- Samsung Galaxy A3 2016*
- Samsung Galaxy A3 2017*
- Samsung Galaxy A5 2016*
- Samsung Galaxy A5 2017*
- Samsung Galaxy S6 Edge*
- Samsung Galaxy S6 Edge Plus*
- Samsung Galaxy S7*
- Samsung Galaxy S7 Edge*
- Samsung Galaxy S8*
- Samsung Galaxy S8 Plus*
- Xiaomi Mi5*

Źródło: 3mk

5 komentarzy

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...