iPhone

6,5-calowy iPhone to tylko jeden z czterech planowanych na 2018 smartfonów Apple

W sieci, co rusz pojawiają się nowe doniesienia dotyczące nadchodzących smartfonów Apple. Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, firma zamierza wydać co najmniej trzy urządzenia z serii iPhone. Niektórzy twierdzą dodatkowo, że zanim poznamy główne portfolio na rok 2018, firma wprowadzi do sprzedaży iPhone SE 2, na którego, nie ukrywam, czekam.

iPhone

Apple rok w rok wzbudza ogromne emocje, zarówno wśród zwolenników, jak i przeciwników swoich rozwiązań. Nie inaczej będzie w tym roku, w którym sadownicy pokażą nawet cztery urządzenia. Słowo “nawet” dodałem z jednego prostego powodu. Premiera iPhone’a SE 2 jest niepewna i może okazać się, że dotychczasowe plotki nie znajdą odzwierciedlenia w rzeczywistych działaniach koncernu. Odnoszę wrażenie, że Apple nie chce i nie może pozwolić sobie na zlekceważenie segmentu “małych” smartfonów, do którego zalicza się model SE. Głos zadowolonych fanów marki możemy traktować jako zwiastun kontynuacji serii, jednak odsuńmy tę kwestię na bok. Zajmijmy się urządzeniami, które najprawdopodobniej zasilą tegoroczną ofertę firmy.

iPhone z 6,5-calowym ekranem

Podsumowanie doniesień potwierdzone ostatnim wpisem Bloomberga pozwala sądzić, że Apple pokaże w tym roku trzy nowe iPhone’y. Możliwa jest również premiera iPhone SE 2, ale, jak już mówiłem, zostawiamy tę sprawę na boku.

Pierwszym, głównym smartfonem Apple będzie iPhone X 2018. Co istotne — urządzenie występowałoby także w wersji Plus, w której ekran OLED osiągałby przekątną 6,5-cala. Sprzęt ten nie byłby jednak dedykowany typowemu klientowi, choć Kowalski lub Smith mogliby go oczywiście nabyć. Smartfon lub raczej phablet miałby celować w segment biznesowy. Tańszą propozycją okazuje się 6,1-calowy iPhone z ekranem TFT-LCD, w którym próżno szukać najnowszych ficzerów sadowników w postaci Face ID czy bezramkowej konstrukcji. Cóż, klient musi mieć wybór i ja to szanuję.

Niezależnie od tego, co pokaże w 2018 roku Apple, rozsądnie rozważyć zakup jednego ze wcześniejszych modeli producenta. Wspomniane smartfony znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego. Wystarczy udać się pod TEN adres.

Źródło: Twitter, Bloomber Technology

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...