A może konsola do gier od Google?

Google to oficjalnie jedna z największych firm na świecie. Zaczynali od usług sieciowych, a teraz w ofercie posiadają też mnóstwo różnorakiego sprzętu. Czy czegoś im jeszcze brakuje? Tak, i do takiego wniosku doszedł jeden z internautów, który stworzył konsolę do gier od Google. Zainteresowani?

Google-Nexus-Orbit-console-concept-1

Google od kilku lat święci triumfy nad innymi firmami w branży, nikogo to nie dziwi, bo naprawdę można nazwać go gigantem, zarówno sieciowym jak i sprzętowym. Potwiedza to oczywiście ich przeglądarka, sklep Google Play, Google +, mapy czy Google Glass.

447237114 640

Ciekawe jest jednak to, że wciąż nie mają w swojej ofercie konsoli do gier. Jak to się stało? Może doszli do wniosku, że nie chcą konkurować z Microsoftem czy Sony, którzy od kilku lat toczą wojnę o klientów na rynku? A może po prostu wolą się skupić na czymś innym. To akurat nie jest takie ważne, za to ważne jest to, że pewien internauta ich w tym wyręczył.Google-Nexus-Orbit-console-concept-6-490x275

Joseph Dumary, bo tak się nazywa autor nowej konsoli Google, zaprojektował i opracował cały wygląd zewnętrzny, specyfikację sprzętową, a także jej funkcjonalność. Dodatkowo nazwał ją Google Nexus Orbit. Z tego co widać na zdjęciach i filmiku, projekt prezentuje się niezwykle dobrze i ciekawie. Widać, że projektant naprawdę się postarał. Może Google weźmie go pod swoje skrzydła? Jak myślicie? Poniżej możecie zobaczyć filmik autora.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...