A może konsola do gier od Google?

Google to oficjalnie jedna z największych firm na świecie. Zaczynali od usług sieciowych, a teraz w ofercie posiadają też mnóstwo różnorakiego sprzętu. Czy czegoś im jeszcze brakuje? Tak, i do takiego wniosku doszedł jeden z internautów, który stworzył konsolę do gier od Google. Zainteresowani?

Google-Nexus-Orbit-console-concept-1

Google od kilku lat święci triumfy nad innymi firmami w branży, nikogo to nie dziwi, bo naprawdę można nazwać go gigantem, zarówno sieciowym jak i sprzętowym. Potwiedza to oczywiście ich przeglądarka, sklep Google Play, Google +, mapy czy Google Glass.

447237114 640

Ciekawe jest jednak to, że wciąż nie mają w swojej ofercie konsoli do gier. Jak to się stało? Może doszli do wniosku, że nie chcą konkurować z Microsoftem czy Sony, którzy od kilku lat toczą wojnę o klientów na rynku? A może po prostu wolą się skupić na czymś innym. To akurat nie jest takie ważne, za to ważne jest to, że pewien internauta ich w tym wyręczył.Google-Nexus-Orbit-console-concept-6-490x275

Joseph Dumary, bo tak się nazywa autor nowej konsoli Google, zaprojektował i opracował cały wygląd zewnętrzny, specyfikację sprzętową, a także jej funkcjonalność. Dodatkowo nazwał ją Google Nexus Orbit. Z tego co widać na zdjęciach i filmiku, projekt prezentuje się niezwykle dobrze i ciekawie. Widać, że projektant naprawdę się postarał. Może Google weźmie go pod swoje skrzydła? Jak myślicie? Poniżej możecie zobaczyć filmik autora.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...