Alibaba Cloud

Za sprawą ABC DATA Alibaba Cloud wchodzi do Polski

Alibaba Cloud to część grupy Alibaba Group odpowiadająca za rozwój i dostarczanie rozwiązań chmurowych. Usługi firmy były niedostępne w naszym kraju, aż do dziś. Za sprawą nawiązania partnerstwa pomiędzy Alibaba Group a polską spółką ABC Data, rozwiązania chińskiego dostawcy trafią do polskich klientów. W zasadzie nie tylko do nich…

Alibaba Cloud

Spółka ABC Data poinformowała właśnie o nawiązaniu strategicznej współpracy z Alibaba Clound. Owocem porozumienia będzie możliwość dostarczania wydajność oraz efektywnych kosztowo rozwiązań na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Poznajmy szczegóły ustaleń.

Alibaba Cloud i ABC data

ABC Data będzie oferować usług chmurowe od Alibaby w Polsce, Estonii, Czechac, Rumunii, Litwie, Słowacji oraz Węgrzech.

Nieustannie rozwijamy nasze portfolio, wzbogacając je o rozwiązania wiodących dostawców usług chmurowych – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data S.A.

Dzięki bezpośredniej działalności w ośmiu krajach Europy Środkowo-Wschodniej możemy zagwarantować naszym partnerom skuteczne dotarcie do klientów w tym regionie. Jako jedna z pierwszych firm w Europie rozpoczynamy współpracę z Alibaba Cloud i będziemy oferować technologie tego kluczowego dostawcy usług chmurowych za pośrednictwem naszych partnerów w Polsce i w krajach CEE. Zapewniając dostęp do wiodących rozwiązań Alibaba Cloud na platformie ABC Data Cloud liczymy, że coraz więcej polskich firm będzie decydować się na przeniesienie zasobów IT do chmury – dodaje Ilona Weiss.

Polscy klienci otrzymają wsparcie w języku polskim, co wbrew pozorom może usprawnić wiele procesów związanych ze wdrażaniem oraz obsługą rozwiązania. Dane, które klienci Alibaba Cloud umieszczą w chmurze, będą przechowywane w aż 17 centrach umiejscowionych w różnych regionach świata.

Źródło: ABC Data

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...