Abe powraca w nowej produkcji

Klasyki sprzedają się jak świeże bułeczki. Nic więc dziwnego, że twórcy gier rozszerzają portfolio produkcji o kolejne gry z serii, która już kiedyś się sprawdziła i przyniosła im korzyści.

Oddworld: New ‘n’ Tasty pojawiła się na rynku w 2014 roku i zyskała uznanie w oczach fanów. Po raz kolejny gracz wciela się w niej w Abe, przedstawiciela rasy Mudokon, którego zadaniem jest uwolnienie 299 mudokońskich niewolników i uratowanie ich przed śmiercią z rąk ich pana. Również w tej części rozgrywka zaczyna się od ucieczki z RuptureFarms – wytwórni mięsa.

Korzystając z sukcesu gry, Oddworld Inhabitants postanowiło stworzyć kolejną produkcję osadzoną w świecie Oddworld. Choć o samej grze wiadomo niewiele, to ma ona być ukłonem w stronę najwierniejszych fanów i przedstawić genezę postaci Abe’a. Bohater wraz z 300 innymi przedstawicielami swojej rasy będzie walczył o przeżycie we wrogim dla Mudokonów świecie. Historia przedstawiona w grze ma być jeszcze bardziej mroczna, jednak nie zabraknie w niej elementów rodem z komedii. Oddworld Inhabitants zapowiada, że miłośnicy przygód sympatycznego Abe mają go poznać z nowej, nieznanej strony, jako jeszcze bardziej walecznego Mudokona. Co zrobi zdesperowany bohater pozbawiony nadziei?  

Oddworld: Soulstorm, bo taką nazwę ma nosić nowa produkcja, ma wyróżniać się nową jakością grafiki, nieznaną dotychczas w serii oraz dodaniem wielu elementów gameplayowych. Do stworzenia gry wykorzystane mają być nowe mechanizmy, by rozgrywka jeszcze bardziej przypominała opowieść, w której przeplatać się mają efekty wizualne z kinowymi.

Więcej informacji: Oddworld: Soulstorm

 

Źródło: Oddworld Inhabitants

Źródło grafiki: neoseeker

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...