acerpredator

Acer Predator 8 – sprzęt dla prawdziwych graczy

Tablety mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Cześć ludzi uważa, że są przydatne, inni zaś uważają je za zbędne. Producenci starają się pozyskać oczywiście jak najwięcej klientów. Acer wraz z Pedatorem 8 chce trafić do fanów gier.

acerpredator

Acer Predator 8 to ukłon w stronę graczy od tajwańskiego producenta, bowiem jest to tablet nieco wyróżniający się na rynku. Urządzenie ma nawet szanse konkurować z Nvidia Shield. Predator 8 jest napędzany 4-rdzniowym procesorem Intel Atom x7 o taktowaniu 1,6 GHz wraz z 16-rdzeniowym układem graficznym również od Intela. W taki zestaw jest wyposażony między innymi Microsoft Surface 3. Urządzenie ma bardzo ciekawy design. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tabletów. Obudowa, która chroni 8- calowy wyświetlacz, ma ukryte 4 głośniki. Tak więc, podczas gry z pewnością nie będziemy narzekali na niską ilość decybeli. Na razie wiemy niestety tylko tyle na temat specyfikacji urządzenia. Zapowiada się ono bardzo ciekawe, ale jaki będzie efekt finalny, tego nie wiemy.

Obecnie nie ma alternatywy dla Nvidia Shield, który nie wiadomo do końca, czym jest. Jak na tablet jego możliwości są zdumiewające, ale jeśli popatrzymy na niego, jak na konsolę, to już tak różowo to nie wygląda. Sposób, w jaki odtwarzane są gry, budzi pewne obawy. Ciekawe jak to rozwiąże Acer. No i jak duża będzie biblioteka dostępnych tytułów na Predatora 8. Możliwości możliwościami, świetna specyfikacja, ale taki sprzęt kupuje się po to, żeby grać. A jak nie będziemy mieli w co? Są gry w Sklepie Play, ale żeby konkurować z tabletem Nvidii trzeba mieć w bibliotece naprawdę dobre tytułu. Mimo to, mam nadzieję, że Acer się postara i ostatecznie przenośna konsola stanie obok Shielda jak równy z równym.

 

źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą tabletów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...