dell 750x300 1

Dell także ma swoje all-in-one

Targi Computex, które trwają obecnie na Tajwanie, obfitują w dość ciekawe doniesienia. Asus pokazał już swojego ZenWatch 2 oraz komputer all-in-one niebezpiecznie przypominający iMaca. Teraz przyszła pora na Della i ten również zdecydował się na wprowadzenie nowego sprzętu spod znaku wszystko w jednym.

 
dell 750x300 1
W przypadku Della nie ma nawet sposobności, by zaprezentowany na targach sprzęt przypominał wytwory konkurencji. Wprawdzie trudno obecnie wymyślić coś zupełnie nowatorskiego i Dell wcale nie próbował, to jego all-in-one prezentuje się ciekawie. Producent stworzył sprzęt prosty i choć niezbyt hojnie wyposażony, to cienki. Cena także została odpowiednio dopasowana do tego, co pokazano na targach Computex.
Dwa sprzęty, które Dell dodał właśnie do swojego portfolio to modele z serii Inspiron 3000. Oba reklamowano jako jedne z najcieńszych urządzeń all-in-one, jakie trafiły do sprzedaży. Mniejszy z komputerów to Inspiron 20, który dostał ekran o przekątnej 19,5 cala (1600×900 px) i wyposażony został w procesor od Intela. Jego Braswell to następca układów z serii Bay Trail, którego chip wykonano w technologii 14 nanometrów.
 
dell 750x300 2
Inspiron 24 to już ekran o przekątnej 23,8 cala (1920×1080 px), który wyposażono w matrycę typu IPS (In-plane Switching). Procesor zarządzający komputerem to również Intel Braswell, choć Dell zapowiedział, że pojawi się także wersja z AMD. Oba all-in-one dostaną bardzo standardowe podzespoły. Kontrolery sieci bezprzewodowych, czytniki kart pamięci, porty USB (2.0 oraz 3.0) i zintegrowane głośniki. Ponoć pojawić ma się również wersja z ekranem dotykowym, choć odnośnie tej rewelacji, szczegółów póki co brak.
Oba Inspirony pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej oraz białej. Za to Inspiron 24 można już zakupić na terenie Chin oraz USA za cenę 479,99 dolarów. Na jego mniejszą wersję trzeba będzie poczekać prawdopodobnie aż do września, a wstępnie wyceniono ją na 329,99 dolarów.
Źródło: Neowin
Fot: jw.
__________
Komputery all-in-one znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...