Age of Wonders 3 – konkurs dla grafików

Wydawnictwo Techland wraz z serwisem digart.pl ogłasza konkurs dla artystów, którego tematyką jest kultowa gra strategiczna – Age of Wonders 3.

Aby przygarnąć najnowsze słuchawki marki SteelSeries, stworzone z myślą o graczach, egzemplarze Age of Wonders 3 lub tablet piórkowy przeznaczony dla zwycięzcy, należy zaprojektować własną, zupełnie nową rasę wraz z jednostkami do niej przynależnymi. Dodatkowo organizatorzy zażyczyli sobie, aby uczestnicy dołączyli do prac opisy przeznaczenia poszczególnych jednostek. Wytyczne projektu przedstawiają się następująco:

  • jednolity kolor, gradient lub tekstura w tle,
  • dowolna płeć i wiek,
  • stworzenie minimum czterech jednostek nowej rasy.

„Niebawem na rynku pojawia się strategia wyczekiwana przez fanów od lat. Age of Wonders III idealnie wpisuje się w nasze klimaty, dlatego też angażujemy społeczność w kreowanie jej świata.” – komentuje Roman Pieńczykowski, znany na portalu digart.pl jako Skina. „Wspólna inicjatywa digart.pl, wydawnictwa Techland oraz SteelSeries to idealna okazja do aktywizowania naszej społeczności. Z uwagi na tytuł, którego konkurs dotyczy, spodziewamy się wyjątkowo dużego zainteresowania projektem.” – dodaje.

Prace nadsyłać można do końca marca (31.03). Za wybór finałowych projektów, na które będzie można oddawać głosy poprzez serwis digart.pl odpowiada jury, w którego skład wchodzi trzech digartowych mistrzów. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 7 kwietnia, a efekty szczęśliwców podziwiać będziemy mogli na stronie digart.pl oraz fanpage’u Wydawnictwa Techland.

Premiera Age of Wonders 3 – turowej gry strategicznej, zaplanowana jest na 31 marca. Więcej informacji o produkcji znajdziecie tutaj.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...