BoxOffStore i CD-Action mają do rozdania 130 tys. prezentów

BoxOffStore – sklep dystrybucji cyfrowej firmy Techland – wraz z CD-Action z okazji 18-tych urodzin, tych drugich zorganizowało wspólną akcję. Do najnowszego numeru czasopisma dodane zostało 130 tys. unikalnych kodów uprawniających do 50% zniżki na zakupy w BoxOffStore.

 

„Zapraszamy do świętowania z nami 18. urodzin magazynu CD-Action. Każdemu czytelnikowi postanowiliśmy dać w prezencie kod, który uprawnia do 50% rabatu na dowolną ilość wybranych przez graczy produktów. Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie miłą niespodzianką. Zadbaliśmy o to, aby promocyjna oferta sklepu z tej okazji była tak szeroka, jak to tylko możliwe. Oczywiście nie oznacza to, że sklep nie będzie wprowadzał innych promocji w tym czasie.”- tak komentuje całe wydarzenie Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Aby skorzystać z promocji należy zaopatrzyć się w najnowszy numer CD-Action, gdzie znajdziemy 50% kod rabatowy na produkty w sklepie BoxOffStore. Promocja potrwa do 7 kwietnia. Każdy posiadacz kodu rabatowego może jednorazowo złożyć zamówienie na dowolną liczbę wybranych przez siebie produktów z urodzinowej oferty. Niezależnie od wartości „koszyka” otrzymamy rabat -50%.

Wśród tytułów objętych promocją znajdziemy m. in.: tytuły z uniwersum Batmana, serię Call of Juarez, Mortal Kombat Komplete Edition, Mars War Logs oraz wiele innych. Z pełną listą tytułów zapoznacie się tutaj.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...