You are here
Age of Wonders III: Złota Edycja już jest Gry 

Age of Wonders III: Złota Edycja już jest

Ukazała się właśnie gra Age of Wonders III: Złota Edycja, o której pisaliśmy wcześniej. Dla miłośników strategii 4X jest to nie lada gratka, bowiem wydanie zawiera ogromną ilość dodatkowej zawartości, wcześniej niedostępnej dla graczy.

Przypomnijmy, co wchodzi w skład Złotej Edycji. Są to: Gra Age of Wonders III, DLC Golden Realms, DLC Eternal Lords, DLC Smoczy Tron i oryginalna ścieżka dźwiękowa. Wydanie pojawiło się w limitowanej liczbie, a kosztuje, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, 129 złotych.

Age of Wonders III: Złota Edycja wprowadza dodatkowe rasy i są to, m.in. budujące własne imperium Niziołki, Nekromanci parający się czarną magią i mający kontakt z nieumarłymi, Mrozlingowie z mroźnej północy czy Tygrysanie czczący słońce. Zmieni się także mechanika gry. Produkt będzie wzbogacony o nowe mapy i scenariusze, dodatkowe kampanie, nowe jednostki i specjalizacje dowódców.

 [moduleplant id=”162″ fwg_projects_id=”3″ mod_showtitle=”0″]

Źródło: Techland Sp. z o. o.

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Related posts

Leave a Comment