You are here
Facebook pomoże Ci zapomnieć o EX News 

Facebook pomoże Ci zapomnieć o EX

Facebook stał się nierozłącznym elementem naszego życia. Zdecydowana większość posiadaczy konta na tym portalu jest od niego po prostu uzależniona. Zamieszczamy zdjęcia, publikujemy wpisy, jednak nie zawsze chcemy, aby każdy miał do nich dostęp. Facebook pracuje nad rozwiązaniem, które pomoże wyeliminować EX z naszego profilu.

facebook

Publikacja informacji o związkach na FB jest dosyć częstym zjawiskiem. Ludzie po prostu chcą publicznie afiszować się swoimi uczuciami w sieci, nie widze w tym problemu. Niestety, nie każdy liczy się z tym, że wszystko co piękne kiedyś się kończy. Facebook chce pomóc takim ludziom. Zmieniając status związku z „w związku” na „wolny/a” lub „to skomplikowane”, otrzymasz komunikat, że możesz ograniczyć widoczność informacji na temat swojej byłej już drugiej połówki. To nie wszystko. Będziesz mógł również zablokować dostęp tej osoby do wybranych treści z Twojego profilu. W praktyce, większość z tych opcji, jeśli nie wszystkie, już są dostępne, tylko trzeba się więcej naklikać. Jeśli wejdziemy na ścianę swojego EX, możemy go bardzo łatwo „odobserwować”, co będzie skutkowało tym, że nie będziemy dostawali żadnych informacji o tej osobie. Jeśli mamy duży problem, to najprościej chyba całkiem usunąć taką osobę ze znajomych.

Nowa funkcja jest na razie w fazie testów na urządzeniach mobilnych w Stanach Zjednoczonych. Czy wnosi wiele do FB? Nie wydaje mi się, ale widocznie zarząd firmy stwierdził, że to coś, czego portal potrzebuje. Ta opcja zdecydowanie ułatwi niektórym osobom zapomnienie o swoich EX, ale naprawdę nie wiem, ilu ludzi będzie zainteresowanych skorzystaniem z czegoś takiego. Z resztą, zawsze jest szansa, że druga osoba jeszcze do nas wróci…

źródło: gsmarena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

 

 

Related posts

Leave a Comment