You are here
Age of Wonders III: Złota Edycja już w listopadzie Gry 

Age of Wonders III: Złota Edycja już w listopadzie

Jesteś fanem strategii? To świetnie, bo Techland Wydawnictwo postanowiło rozpieścić graczy limitowaną edycją Age of Wonders III: Złota Edycja, zawierającą ogromną ilość dodatkowej zawartości.

Złota Edycja pojawi się jedynie na polskim rynku. W skład zestawu wchodzą wszystkie dodatki do gry i aktualizacje opracowane dla podstawowej wersji produktu. To jednak nie wszystko – na spragnionych rozgrywki czekają również DLC Golden Realms i Eternal Lords, dostępne dotychczas w edycji premium.

Age of Wonders III: Złota Edycja wprowadza dodatkowe rasy i są to, m.in. budujące własne imperium Niziołki, Nekromanci parający się czarną magią i mający kontakt z nieumarłymi, Mrozlingowie z mroźnej północy czy Tygrysanie czczący słońce. Zmieni się także mechanika gry. Produkt będzie wzbogacony o nowe mapy i scenariusze, dodatkowe kampanie, nowe jednostki i specjalizacje dowódców.

http://www.youtube.com/watch?v=LIluKH4bLvI

W skład Złotej Edycji wchodzą:

• Gra Age of Wonders III

• DLC Golden Realms

• DLC Eternal Lords

• DLC Smoczy Tron

• Oryginalna ścieżka dźwiękowa

Limitowana edycja trafi do sprzedaży 20 listopada 2015 r. w cenie 119,90 zł. W polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa), na PC.

 Źródło: Techland Sp. z o. o.

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment